Komentowana treść: True Combat - recenzja
[#1] Re: True Combat - recenzja
Nie gralem w ten dodatek, ale screeny przypominaja mi Medal Of Honor 1 i 2 znany z PSX. Jezeli klimat jest podobny (grafika nie musi byc idealna), to moze byc niezle :)
[#2] Re: True Combat - recenzja

@Andrzej Drozd, post #1

Niestety nasze przyjaciółki są za słabe aby uciągnąć silnik Q3.
W takich chwilach żałuję ociupinkę że nie mam silniejszego konika (ze skrzydełkami)
;)
[#3] Re: True Combat - recenzja

@Andrzej Drozd, post #1

w TC:E grafika na oficjalnych planszach jest poprostu miazdzaca, szczegolowa i fotorealistyczna ..az dziw ze to na q3 smiga,ofkolz nie nakazdej karcie ..raczej to co jest obecnie w amigach oraz poziom opengl'a nie pozwoli wyciagnac sokow z tej gry
[#4] Re: True Combat - recenzja

@DRACOX, post #3

Na PeguII z G4 i Radku8500 Q3 śmiga aż miło (1024x768 - taki mam monitor), zresztą na mojej najstarszej karcie (VoodooIII 2000) też chodził całkiem przyzwoicie, a na kolejnej (R9200SE) jeszcze lepiej. Więc nie widzę powodu dla którego ten dodatek do Q3 miałby chodzić źle.
[#5] Re: True Combat - recenzja

@DRACOX, post #3

True Combat Elite to mod do RCTW, nie do Q3. Przede wszystkim z tego powodu nie ruszy ;)
[#6] Re: True Combat - recenzja

@Korni, post #5

to ja mam pytanko:
- czy to jest gra pod Morphosa? (bo tego nie napisałeś)
[#7] Re: True Combat - recenzja

@Korni, post #5

RTCW jest modem Q3 tak naprawde ..z tego co kojarze to ruszy. TCE jest rozpowszechniane z RTCW...bo Q3 nie jest darmowy ,a RTCW tak.

@vali ..dziwne ze na 9200SE chodzi ci lepiej ...8500 jest karta wbrew pozora potezniejsza od 9200 a od se w szczegolnosci ..ja na swoim r9000pro na PCpingwinie w 1280x1204 ze wszystkimi duperelemi mam ok 50-60fps

Ostatnia edycja: 09.03.07 22:06:30

Ostatnia edycja: 09.03.07 22:06:46
[#8] Re: True Combat - recenzja

@DRACOX, post #7

przeczytaj zdanie Walego jeszcze raz :)
[#9] Re: True Combat - recenzja

@wali7, post #6

TrueCombat działa pod MorphOSem, wymaga Q3. Zarówno portu jak i danych z gry. Nie ma OpenAreny pod MOSa, więc nawet jeśli chcielibyśmy grać w same mody to nie pogramy :/

Ostatnia edycja: 10.03.07 11:24:55
[#10] Re: True Combat - recenzja

@DRACOX, post #7

Return to the Castle Wolfenstain jest modem do Q3? Podaj linka :> Więc TC:E jest modem do moda? ;) Wiem, że istnieje jako oddzielna gra, kiedys grałem ;)
[#11] Re: True Combat - recenzja

@Korni, post #10

RTTCW teoretycznie jest "stand alone" ,ale w praktyce wszystko smiga na starenkiej binarce q3 ,
[#12] Re: True Combat - recenzja

@DRACOX, post #7

hmmm, może rzeczywiście wyraziłem się nie do końca precyzyjnie, ale prędkościowo: R8500 > R9200SE > VoodooIII-2000. Innych kart nie sprawdzałem. Zresztą nie ma to znaczenia, bo nawet na zabytku VoodooIII QuakeIII jest całkiem grywalny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem