Komentowana treść: Cyber Force w Rodzynkach
[#1] Re: Cyber Force w Rodzynkach
Nie no.. Zadziwiasz mnie. :D THX!



!rulez SuperBEN
[#2] Re: Cyber Force w Rodzynkach
O! Benedykt! Mam pomysła zainspirowanego ostatnim Twoim wywiadem. Może któregoś razu zaprosić gościa/gości na irc://irc.freenode.net/ppa/ i tam przeprowadzimy rozmowę, a później log zapiszemy w Publicystyce.. Pomyśl o tym. :)
[#3] Re: Cyber Force w Rodzynkach
OŻ! "Pełny serwis", że się tak wyrażę :P Wielkie dzięki panie Benedykcie
[#4] Re: Cyber Force w Rodzynkach
O, Benedykt, pozdrow przy okazji Krzysztofa Bilinskiego jak go spotkasz gdzies w Rybniku :)
Pewnie przeczytal moje trollowskie wypociny na tym portalu i zastanawia sie skad zna moje imie :P
[#5] Re: Cyber Force w Rodzynkach

@Andrzej Drozd, post #4

Krzyszto Bilinski :: 12:22:01
znam jednego Drozda i chyba Andrzej mial na imie?
Krzyszto Bilinski :: 12:25:50
ale dzieki :)






Benedykt
[#6] Re: Cyber Force w Rodzynkach
Dziekuję za wspaniałą grę
[#7] Re: Cyber Force w Rodzynkach
A ja mam pytanko-jakie są jeszcze inne tajne komendy do terminali czy inne smaczki gry?Autorzy mówią o poleceniu POSZUKIWANI,ja sam odkryłem INFORMACJA.
Z oryginalnej instrukcji do gry pamiętam że tego chyba więcej było?
[#8] Re: Cyber Force w Rodzynkach

@Pootas1985, post #7

A czy możesz pisać tylko w jednym miejscu, a nie w kilku? Forum jest najbardziej odpowiednie.
[#9] Re: Cyber Force w Rodzynkach

@mailman, post #8

Myślę że w dwóch miejscach będzie bardziej widoczne.W końcu komentarz jest napisany konkretnie o grze.
[#10] Re: Cyber Force w Rodzynkach

@Pootas1985, post #9

A ja myślę, że dublowanie postów nie ma najmniejszego sensu. Każdego kolejnego dubla będę wycinał.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem