Komentowana treść: Hollywood 2.5
[#1] Re: Hollywood 2.5
Ech... To jest wypasiony soft. Od lat korci mnie zeby go sobie kupic. No ale chyba tylko po to zeby zobaczyc jak wyglada i dziala. Nie robie prezentacji, a juz na pewno nie adresowanych do amigowcow. Mimo to korci mnie zeby tego cuda dotknac. :) Boje sie, ze kiedys nie wytrzymam i zamowie go tak jak Pixel czy, CubicIDE i tez go nie bede uzywal z braku czasu. :(
[#2] Re: Hollywood 2.5

@MDW, post #1

Mnie tez korci ten soft. U mnie jednak bedzie uzywany czesto, milo mi bedzie (w przyszlosci) brac mala Efike z karta Flash jako dysk twardy i...bezglosnie odtwarzac prezentacje. OK
[#3] Re: Hollywood 2.5

@MDW, post #1

Na Arosie jest Lua, bardzo fajny jezyk! Chociaż ja nie przepadam za interpretowanymi jezykami to dla niektórych robót są moim zdaniem po prostu lepsze. Tutaj napszyklad gosciu napisał skrypt który sciąga aktualny index Aros Archives i pozwala sciągać wybrane pliki ya pomoca "wget".. i to wszystko w kilku linijkach OK

Hollzwood też urzywa Lue btw
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem