Komentowana treść: DBProHelper
[#1] Re: DBProHelper
fajno, teraz nawet "prosty" muzyk bedzie mogl kupic pega ;] btw. ciekawe jakie to bledy z digusia usuwa ten patch ( takie rzeczy sie przewaznie pisze w readme ) no i z ta niestbilnoscia tez troche naciagane, bo ja uzywalem go na ami przez ladnych pare lat i jakos nie mialem problemow ( aktualnie smiga na uae i rowniez nie ma problemow) konkretna nowina ostatnich miesiecy... przynjamniej dla trackerowcow ;]
[#2] Re: DBProHelper

@cactoos, post #1

Przecież jak byk tekście wiadomości pisze, że chodzi o poprawki umożliwiające pracę programu na Pegazie. pomysł
[#3] Re: DBProHelper
dziękuje jaca
[#4] Re: DBProHelper
Szkoda, że instalka nie działa... Ani na oryginalnym, 2.20 ani na nie_do_końca oryginalnym 2.21... :(

Ale jeszcze popróbuję!! :)
[#5] Re: DBProHelper

@quantor, post #4

A odpalałeś go przez installhelper?
[#6] Re: DBProHelper

@Jacek Piszczek, post #5

Oczywiście!! Może i wyglądam jak Zwierzak, ale umiem czytać. ;)
Snooopdos/Snoopium nie pokazuje nic szczególnego... ;/

Ale z tym sobie poradziłem tak, że zainstalowałem pod EUAE bez patcha. Uruchamiam przez loader i co prawda się nie wiesza, ale "can't open audio device" i działa tylko cancel = wyjście z programu... ;/

Hmmm...
[#7] Re: DBProHelper

@quantor, post #6

Może xfdmaster nie masz zainstalowanego w pełni albo nie zgadza sie nazwa pliku instalatora? U mnie plik nazywa się InstallDBPro (2.20, 167236 bajtów)

Co do audio: coś musi używać kanałów muzycznych. Wyłącz wszystkie ANRy i inne SongPlayery. DBPro tak sobie z device.audio działa btw.
[#8] Re: DBProHelper

@Jacek Piszczek, post #7

Już sobie poradziłem. Nie wiem dlaczego nie pokazał tego SnoopDos ani Snoopium (widać exec.library MOSa bardzo różni się od tego z AOS).
Problem (ten przy odpaleniu) tkwił w tym, że mam assigny do katalogów systemowych starego dysku (jeszcze z classika) a tam w S: była stara konfiguracja DBPro (w tym tryb - PAULA).

Tak czy inaczej dziękuję za zainteresowanie tematem...


Instalacja z poziomu EUAE wystarczyła, ale dalej nie wiem dlaczego nie chciała ruszyć MOSowa z patchem... XAD doinstalowałem od razu po przeczytaniu Readme.

Tak czy inaczej DB działa. :) UKŁON DLA AUTORA PATCHY!!!!

I notka: Ustawić trzeba priorytet w konfigu DBPro na 2, wtedy działają ładnie Patternscopy i nie ma problemów z przełącznikami w config. :)


Ostatnia edycja: 12.03.07 23:23:34
[#9] Re: DBProHelper
Fajno, tylko że program macierzysty dawno utknął w martwym punkcie... Już kiedyś o tym pisałem ale się powtórzę - było tam co poprawiać, dodawać itd. Chyba nawet wysyłałem kiedyś "wishlisty" - jeszcze Tapowi i Waltowi.
[#10] Re: DBProHelper

@Ijon_Tichy, post #9

Wiem... Też wysyłałem bugreporty i pomysły, w rezultaciue bez skutku. No ale z tego co wiem w okresie swojej świetności był to najbardziej piracony soft na Amigę!! Powód do radoąci to może i nie jest, ale jednak o czymś świadczy...

BTW: Tutaj jet strona DBPro: http://www.digiboosterpro.de/ ale zdaje się od bardzo dawna nic się tu nie dzieje...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem