Komentowana treść: DiscreetFX ogłasza zwycięzców konkursu
[#1] Re: DiscreetFX ogłasza zwycięzców konkursu
A ja caly czas nie rozumiem po co komu nagrody dla systemu, ktorego nie ma i sprzetu ktorego nie ma..poza paroma betarycerzami..echh..to juz bardziej jakies XCopy byloby przydatne, albo Settlersi 1..

..wiem, wiem, zaraz bedzie Samantha, a AOS4 juz zaraz kupie, tuz tuz, za chwile..jak zawsze;/
[#2] Re: DiscreetFX ogłasza zwycięzców konkursu

@MrT, post #1

poza paroma betarycerzami

Świat się na Polsce nie kończy i to, że u nas prawie nikt nie kupił nowych Amig nie znaczy, że tak też było gdzie indziej.

Ostatnia edycja: 20.03.07 23:38:10
[#3] Re: DiscreetFX ogłasza zwycięzców konkursu

@amigafan, post #2

akurat to ze na zachodzie kupili amigi to nawet plus: w Polsce i tak trafiłyby do użytkowników a nie programistów więc z nowych portów z sdl i x11 by były nici bo w porównaniu do mosowych pegazów większa ilość userów amig1 w polsce równałaby się z mniejszą ilością userów tychże amig na zachodzie
[#4] Re: DiscreetFX ogłasza zwycięzców konkursu
Bradzo zatsaniwający jest ten poślizg.......ileż to można czekać choć z drugiej strony Amigowcy właśnie to potrafią najlepiej ;)




Benedykt
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem