Komentowana treść: Konkurs na tło Wanderera
[#1] Re: Konkurs na tło Wanderera
AROS-Exec

Ble, a myslalem ze przynajmniej dzisiaj swiat bedzie normalny...
Oczywiscie AROS to super sprawa.
[#2] Re: Konkurs na tło Wanderera

@Andrzej Drozd, post #1

Tylko nie zapomnij wyrzucić exec.library z AmigaOS, przecież nie będzisz używał biblioteki która nosi tę znienawidzoną nazwę

Ostatnia edycja: 25.03.07 14:37:52
[#3] Re: Konkurs na tło Wanderera

@amigafan, post #2

Co za maruda. Uwierz w to, ze koty chodza swoimi drogami. I uwierz ze czarne nie wroza pecha. To tylko zabobony.
Niestety ludzie z pewnej twierdzy, wysylaja pewne "kaczki". Jezeli zaczna czarne koty, to na to nie pozwole i zburze ta twierdze ;)
[#4] Re: Konkurs na tło Wanderera

@Andrzej Drozd, post #3

Wypraszam sobie! Mnie nikt nie wysyła!!!!
[#5] Re: Konkurs na tło Wanderera

@Andrzej Drozd, post #1

Bez gadania zabierać mi się do malowania!

Myśle że jakichś kilku chętnych scenowych grafików się jeszcze tutaj znajdzie, cio? OK

Ostatnia edycja: 25.03.07 16:38:11
[#6] Re: Konkurs na tło Wanderera

@Kaczus, post #4

Mądrych kaczek nie wysylaja. Tylko takie zwiazane z "trele-morele". Oj, nie da sie ukryc ze jestem pod wplywem ktorejs ksiegi "Tytusa, Romka i Atomka" :P
[#7] Re: Konkurs na tło Wanderera
Zobaczyłem 6 komentów, myślałem że na temat piszecie i coś naprawdę tworzycie.
[#8] Re: Konkurs na tło Wanderera

@El Amigos, post #7

Tworzymy atmosfere - to też coś
[#9] Re: Konkurs na tło Wanderera

@El Amigos, post #7

Taa, koniec spamowania chłopcy.. ..officjalne AROS-Logotype wykonany przez samego Erica W. Schwartz można znaleść pod nastepnym linkiem:

http://aros.sourceforge.net/downloads/logotype/

Reszta już nie powinna być taka trudna! OK
[#10] Re: Konkurs na tło Wanderera

@El Amigos, post #7

Nie marudz, tylko podaj adres do laski w avatarze (stop! nie zmieniaj go chwilowo :P ).
[#11] Re: Konkurs na tło Wanderera

@craid-hjb, post #9

Czyli juz nie musze odpalac wersji pod Win? eeeeeee, nie mow ze to tylko przesuwanie ikonek :P
[#12] Re: Konkurs na tło Wanderera

@Andrzej Drozd, post #10

To Jennifer Garner. Adresu nie podam. :)
[#13] Re: Konkurs na tło Wanderera

@El Amigos, post #12

Nie badz taki, dawaj:D
[#14] Re: Konkurs na tło Wanderera

@Fazior, post #13

Ja Ci podam:
adres
Alias, mmmm... super serial, ale zastanawiam się czy czasem Veronica Mars nie jest lepsiejsza. ;)

Eric S., ech, te wspaniałe animacje... co mi tam jakiś Bagiński. ;)
Wiele godzin spędziłem ze znajomymi oglądając jego animki z płyty, którą na początku amigowania przywiózł mi kumpel z Niemiec.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem