Komentowana treść: Hyperion Entertainment i ACube System - partnerzy strategiczni
[#121] Re: Hyperion Entertainment i ACube System - partnerzy strategiczni

@DRACOX, post #119

Za dwa tygodnie?
[#122] Re: Hyperion Entertainment i ACube System - partnerzy strategiczni

@Kiv_Master, post #121

podobno szybciej niż ma się pojawić sprzęt dla OS4... ja jednak mam
nadzieję, że aż tyle nie każą nam czekać
[#123] Re: Hyperion Entertainment i ACube System - partnerzy strategiczni

@wali7, post #122

Dyskusja zaczyna zmierzać w niebezpiecznym kierunku. Proszę panów specjalistów od dat ukazywania się przyszłych wersji systemów operacyjnych o wyhamowanie.
[#124] Re: Hyperion Entertainment i ACube System - partnerzy strategiczni

@moderator, post #123

pozwolę sobie zauważyć, że PPA zaczyna zmierzać w niebezpiecznym kierunku...
nie będę udawał - nie czekam na OS4, bo używam Morphosa, który moim zdaniem jest znacznie lepszy. co do obecnego newsa mam nadzieję, że w końcu prawna sytuacja OS4 wyjaśni się - albo ten projekt w końcu zakończy swój żywot, albo będzie normalnie sprzedawany. wolałbym aby MOS był jedynym systemem dla systemów amigowych.
mam nadzieję że [moderator] nie dopatrzy się w mojej wypowiedzi niczego złego, bo jeśli chodzi o wypowiedzi na temat Morphosa wielokrotnie czytałem bardzo ostre wypowiedzi, co nigdy nie było moderowane.
----
Prezentowane powyżej poglądy są moimi własnymi, całkowicie niezależnymi od poglądów redakcji PPA
[#125] Re: Hyperion Entertainment i ACube System - partnerzy strategiczni

@wali7, post #124

pozwolę sobie zauważyć, że PPA zaczyna zmierzać w niebezpiecznym kierunku...

A co mamy robić? Zawsze dawaliśmy Wam wszystkim szansę na poprawę swojego zachowania, prosiliśmy i błagali wszystkich o rozsądek niejeden raz...
Co mamy zrobić, żeby do ludzi dotarło to co trzeba? Czy wystarczy ta drobna "demontracja siły'?? Czy mamy szykować coś mocniejszego?
Od zawsze była możliwość zbanowania danego IP na naszym serwerze i zablokowania dostępu do całego serwisu *.ppa.pl, ale nigdy nie było to użyte. Chcecie tego??
Nie patrzcie na siebie, czy swojego "wroga", ale postawcie się w naszej, redakcyjnej sytuacji i zastanówcie się jak Was mamy potraktować?
Czy faktycznie niektórzy z Was są aż tak zaślepieni i zacietrzewieni, że nie mogą sobie jakiegoś wątku odpuścić by nie było kolejnego flamewaru?

Kontynuacja tego wątku TYLKO na forum!
[#126] Re: Hyperion Entertainment i ACube System - partnerzy strategiczni

@kwolf, post #118

Po prostu Moze byscie sie polaczyli ?

Nie da rady. Zobacz, MOS, to jakby partia "centrum". Skupia Amigowcow uzywajacych Pegazosa i Classica oraz ludzi ktorzy aktualnie nie maja Amig/Pegaza (z roznych powodow). Natomiast AOS4 (przynajmniej w Polsce), to partia skrajnie prawicowa z silnymi oznakami syndromu "sekty". Pisze o stanie faktycznym.


O stanie faktycznym, poniewaz sa takze sympatycy MOSa i Classica, ktorzy sa zainteresowani AOS4 i na pewno beda go kiedys uzywac, nie mieszajac sie w zadna ideologie.

DODANE: Kontynuacja tego wątku TYLKO na forum!

OK

Ostatnia edycja: 28.03.07 14:16:02
[#127] Re: Hyperion Entertainment i ACube System - partnerzy strategiczni

@Andrzej Drozd, post #126

:D N/C
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem