Komentowana treść: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony
[#61] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@Lorak, post #58

ciekawe jak mozna bylo zrobic copy , paste , zamienic amigowiec na administrator i sie w tym pomylic ... kwachu ma wyższe a clinton sie nie zaciągał ... hłe hłe
[#62] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@Lorak, post #58

No i **** z tego, że jest złośliwy? Musisz robić prowokację? A potem ktoś powie że to na Execu jest "bleee".

głową w mur

Ostatnia edycja: 07.04.07 00:45:15
[#63] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@Prince, post #62

z tym słownictwem to lepiej pisz na "portalu kulturalnym"
[#64] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@Prince, post #62

A nie jest?
[#65] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@wali7, post #63

Myślałem że zadziała autocenzura. Na forum działa. Słowo już ocenzurowałem.
[#66] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@fibi, post #61

alez to jest proste:kopiujesz tekst wypowiedzi i dopisujesz recznie administrator.to ze Lorak sie pomylil nie znaczy ze to nie byla prowokacja.idz zatem na e*eca i popros o to by usunieto tego posta.
[#67] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@AmiChris, post #59

Skrajna prawica jest zawsze chora i nosi dziwne glany :P

Lub "smokingi" :P
[#68] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@Ziolo, post #57

nie jest z redakcji execa.

Czeka Was porzadna LUSTRACJA.
Zal mi was, ale macie przechlapane.
[#69] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@Prince, post #62

Wyluzuj, niech sie "morduja". Wariaci i inni naczelni. Zostawmy ich w spokoju. Wumorduja sie, a My Amigowcy i tak bedziemy.
[#70] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@AmiChris, post #66

Zgadza sie. Dopisalem to Admin recznie bo w poscie AMIGOWCA nie bylo cytatu. Sugerowalem sie avatarem, nie wiem czemu ale caly czas mialem wrazenie ze osoba ktora podpisywala sie wczesniej jako Administrator miala taki sam avatar. Nie chcialem nikogo prowokowac tylko pokazac jak smieszne podejcie maja niektore osoby. Nic juz wiecej nie pisze bo zostane zaraz spalony na stosie. Jesli ktos poczul sie urazony to przepraszam.
[#71] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@Lorak, post #70

Będziemy wyrozumiali, wrzócimy cię na stertę :P
[#72] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@Lorak, post #70

nie wiem czemu

Nie przejmuj sie tym. To jest typowe forum z ONETu, gdzie nikt nic nie wie. Do tej pory nawet niedopracowali "cytowania".

Ludzie tam pisza/wkelejaja cokolowiek, a Ty czlowieku sie pozniej domyslaj. Nie czytaj tego i juz. Przeciez jestemy inteligentnymi ludzmi ;)
[#73] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@Andrzej Drozd, post #72

Nie czytaj tego i juz.

No, raz na miesiac/dwa, jako podsumowanie miesiaca/dwoch miesiecy :)
[#74] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@AmiChris, post #66

nawet jesli sie pomylił w co szczerze watpie to jakie niby byly jego intenecje umieszczania tego posta na PPA ?? zwyczajna prowokacja do pojezdzenia sobie na inny portal skoro tu sie nikt nie wypowiedzial w sposob negatywny na temat bounty to trzeba bylo poszukac dziury w całym - Hej patrzcie jaki jestem "cool" znalazlem cos do nabijania sie.

idz zatem na e*eca i popros o to by usunieto tego posta


ech dobrze sie czujesz , niby dlaczego ja mam isc do execa i prosic o cookolwiek ? To nie ja wyciagam jakies bzdety dla "fanu" i to nie mi to przeszkadza..
[#75] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@fibi, post #74

do nabijania się najlepszy jest pal, należy wykopać otwór, wsadzić w niego ostro zakończony pal z drewna i zrzucić swe ciało z pewnej wysokosci. Po nieudanej próbie doświadczenie powtórzyć. Pomocne może być także nabijanie się na wystające gwoździe lub kolce. Dostępność gwoździ lub kolców jest dość powszechna więc każdy może spełnić swoje marzenie i być "cool"
[#76] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@fibi, post #74

o zgloszenie usuniecia posta prosilem Prinsa,no ale zapomnialem dodac odnosnika.

fakt jest faktem ze jak ci cos tu nie pasuje to przeciez nikt ci nie kaze czytac a tym bardziej postowac.

bede chcial to sobie ja,lorak czy ktos inny pojezdzi po smieciekseku bo przeciez jest demokracja i "wolnosc slowa".

[#77] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@MinisterQ, post #1

tego od wagonu micro A1

Celowo w sposób kłamliwy przedstawiasz wyrwane z kontekstu moje słowa.
Pisałem o "wagonie kart CSPPC" i pojawiło się to jako odpowiedź na czyjś post mówiący o tym, że dana osoba chciałaby nabyć taką kartę za 600-800zł.
Nic tam nie było o microA1 jak sugerujesz.
Skoro masz czelność publicznie w sposób kłamliwy przedstawiać moje wypowiedzi, miej też na tyle godności, honoru i odwagi cywilnej aby publicznie się do tego przyznać i przeprosić.


Ostatnia edycja: 09.04.07 22:32:28
[#78] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@amigafan, post #77

Oj, przestań kochany zgrywać moralne niewiniątko - dobrze wiesz że nie chodziło tu o to co konkretnie znajduje się w owym wagonie czy innym kontenerze, tylko o samą ilość tego czegoś, tudzież kwotę którą musiałbyś za coś takiego zapłacić. Wagon kart CSPPC kosztujących 600zł/sztuka, to kawał grosza, jakby nie liczyć. :P

Jakkolwiek meritum sprawy znajduje się jak zwykle gdzie indziej, i nie ma sensu byś odwracał teraz uwagę od swojego świętego oburzenia na kwotę, jakiej zażyczył sobie Marcik za port sputnika, w sytuacji gdy Ty bez mrugnięcia okiem kupujesz wagony kart, albo dwie ma1 od ręki. ;)
[#79] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@MinisterQ, post #78

Zamiast normalnie się przyznać do manipulacji to piszesz nie wiadomo o czym.
Czemu tylko dwie mA1? Wezmę od ręki wszystkie wyprodukowane mA1, kilka kontenerów kart CSPPC a na dokładkę parę A3000T, A4000T i DraCo. To teraz już będziesz miał co wypominać.
Nie wiem - zazdrościsz mi tych pieniędzy czy jak?
Jak masz problemy finansowe i szukasz dodatkowych źródeł dochodu (np. poprzez blokowanie swojego programu wraz z ofertą, że odblokujesz za konkretną cenę) to twój problem.
Brakuje ci na życie to załatw sobie dodatkową pracę albo idź zbieraj makulaturę, butelki, puszki czy cokolwiek innego.
Nie obchodzi mnie to i tobie też nic do mojego statusu majątkowego.

A wracając do wspomnianego meritum to fajnie, że została uzbierana umówiona kwota (zawsze to szansa na jakiś przypływ gotówki do kraju) ale nie zmienia to faktu, że uważam, że ponad 12000PLN (czy opodatkowanych?) za konwersję programu to ogromne pieniądze i tyle.
[#80] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@amigafan, post #79

No to zrob to za polowe tej kwoty, albo znajdz kogos kto to zrobi i nie marudź, bo robisz sie zalosny z tym przeliczaniem....
[#81] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@amigafan, post #79

ale nie zmienia to faktu, że uważam, że ponad 12000PLN (czy opodatkowanych?) za konwersję programu to ogromne pieniądze i tyle


To raczej dobrze o Marciku świadczy że zdołał przekonać ludzi, iż powinna to byc taka kwota. Do tego nie znalazł się jakoś nikt chcący to zrobić za mniejsze pieniądze (przynajmniej ja nie słyszałem o tym) to również powinno Cie przekonać że kwota nie jest za wysoka. Na koniec dodam od siebie że ja bym nawet za większe pieniądze się za takie coś nie zabrał ponieważ perspektywa nudnego i żmudnego użerania się z cudzym kodem naprawdę nie jest zachęcająca a czas jaki na to należy poświęcić gdyby przeznaczyć na realizowanie zwykłych zleceń dałby dużo większe pieniądze.
[#82] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@amigafan, post #79

Nie wiem w jakiej branży pracujesz, ale na 99% nie w programistycznej. 12000 zlotych za tyle pracy co wymaga przeportowanie calej przegladarki to nawet w Polsce na (bardzo dobrym, ale zawsze) etacie programista zarobi.
A cena byla nie w PeeLeNach, ale w Euro/Dolarach - biorac pod uwage normalne zarobki programistow na zachodzie jest to wrecz kwota smieszna...

edit: juz nie wspomne o kwocie uzbieranej na AmiZille, ktora to jakby nie patrzec jest ok.2 razy wyzsza niz zadana przez Marcika. A mysle, ze gdy ukaze sie naprawde dopracowana wersja finalna to i ten kapital powinien byc przelany na Marcika (i wspolpracujacych osob) konta.

Ostatnia edycja: 12.04.07 18:04:33
[#83] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - pierwszy warunek spełniony

@amigafan, post #79

Manipulację to można zapewne odnaleźć, ale tylko w Twojej zacnej głowie. Nie zazdroszczę nikomu żadnych pieniędzy; przypomnijmy że to Ty zacząłeś larum na PPA w sprawie pieniędzy które sobie zażyczył Marcik za port/wrapper, i to z Twojej cudownej strony widać było że jawnie zazdrościsz Marcikowi tych właśnie pieniędzy za wykonanie w Twoim skromnym mniemaniu jedynie "konwersji" programu. Ja tylko używam Twojego własnego rozumowania przeciwko Twojej jakże szlachetnej osobie. Ty możesz publicznie wypowiadać się na temat czyichś pieniędzy i pracy, ale przeciwko Tobie, słodziutki, już tego typu argumentacji używać nie można? Ojej, co za biedny doktorek Kali...

Odnośnie reszty wypowiedzi na temat mojego statusu majątkowego, to najlepiej będzie jak pominę go szyderczym osobistym śmiechem, i publicznym milczeniem, odnosząc się tylko do kwestii "mojego" programu - nie, to nie jest cena za odblokowanie samo w sobie, tylko cena wykupienia głupawych tekstów które popłynęły od uroczej świty execa w kierunku mosowych developerów (a więc również i pośrednio tyczy się to mojej osoby, ponieważ byłem/jestem obecnie również użytkownikiem mosa). Sam program był, jest, i będzie bezpłatny. Zablokowanie programu jest wprowadzone jedynie po to, by pomóc utrzymać nasze kochane execowce w ich świętym postanowieniu które swojego czasu powzięły - "mamy oprogramowanie mosowiec głęboko w dupie". To wszystko.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem