Komentowana treść: Amimajówka 2k7
[#1] Re: Amimajówka 2k7

fajny news :)

ha pierwszy :)

JADE na 100%
[#2] Re: Amimajówka 2k7
Wypadałoby się w tym roku pokazać żeby popędzić jedną owce do pracy ;)
[#3] Re: Amimajówka 2k7
Jesli da rade, bedziemy we dwojke - znaczy Efika i ja :P
[#4] Re: Amimajówka 2k7

@Jacek Piszczek, post #3

jakiż romantyczny związek
[#5] Re: Amimajówka 2k7

@rzookol, post #4

Bez przyszłości... Niemal mezalians. ;)
[#6] Re: Amimajówka 2k7

@MinisterQ, post #5

lepsze to niż nic;)
[#7] Re: Amimajówka 2k7
A kto ładny projekt identa zrobi który to podobać się wszem i wobec będzie ten łask dostąpi wszelakich a i bogatszym o 6 sztuk szlachetnego trunku sześciopakiem zawnego szczęśliwym posiadaczem się stanie.
Tak to czyńcie malunki i projekta, a o wymaganym rozmiarze i miejscem na pochwalenie się gawiedzi swoim zacnym przywołaniem nie zapomniawszy ślijcie je co prędko do organizatorów. Oni to w sposób sobie tylko znany (przy nocnym wyciu wilków a i czarownic przelocie) wybiorą ten, który to odtąd naszą chlubą będzie. A wybór ten dokonawszy się nie później niż w pierwszych majowych dniach Roku Pańskiego 2007 do publicznej wiadomości podan zostanie.
Hey.
[#8] Re: Amimajówka 2k7
A jak przyjde z bro to nie zostane zlinczowany? Ostatnio alkoholu nie widzialem wiec pilem przed wejsciem, o malo nie umknela mi prezentacja dragona :D
[#9] Re: Amimajówka 2k7

@MaaG^dA, post #7

Ja tylko powiem, że niedaleko grodu Kraka - fakt już poza granicami
Rzeczypospolitej przygotowuje się wino Pegas! :)) A jak wiadomo wino
ma ducha....
[#10] Re: Amimajówka 2k7

@MaaG^dA, post #7

...ostatnio A.Drozd teraz Ty!?...CHOLERA ale to Swinstwo jest mocne! ;)
i cos czuje, ze z tego powodu przyjade (posprawdzac )
[#11] Re: Amimajówka 2k7
Hmmm zgadnijcie co mam do powiedzenia...

[czas minął]

Jak to bywa z ami-imprezami -- ZA DALEKOOOOOOO!! Echoooo! (cisza)
[#12] Re: Amimajówka 2k7

@Kokos, post #11

Widać tranzystory są bardziej mobile ... czyżby za daleko od palmy ?
[#13] Re: Amimajówka 2k7

@Kokos, post #11

Ojej... Wymiękliśmy na samą myśl? Cóż za pechozol...
[#14] Re: Amimajówka 2k7
Kolejna pijacka impreza
[#15] Re: Amimajówka 2k7

@Fazior, post #8

A ja bedem i wezmem swojom 060 co by demka loglodac:)
[#16] Re: Amimajówka 2k7
Strona WWW jest do bani. Nie ma skryptu ~"Twój IP", ani ~"Twoja przeglądarka to".. Lamiasto..

To po prostu kłóci się z etyką Web 2.0.
[#17] Re: Amimajówka 2k7

@Kokos, post #16

cos co jest tabelka kloci sie ze kazda etyka.
[#18] Re: Amimajówka 2k7

@Kokos, post #16

NO a ty skoro krytykujesz mozesz uzyc czegos bardziej swojskiego zamiast Uzywac tworu Monopolisty.
Jesli strona sie nie podoba , zrob lepsza. Mi sie bardzo podoba:).
[#19] Re: Amimajówka 2k7

@Kokos, post #16

Dla jednych witryna www jest sposobem na przekazywanie informacji, a dla innych miejscem takiego czy innego twórczego (lub nie) wyżywania się...
[#20] Re: Amimajówka 2k7

@MaaG^dA, post #19

Pewne osoby sie dobrze czuja jak widza Flame...
Pozostaje Wspolczuc.
[#21] Re: Amimajówka 2k7
Jako iż uczestniczyć nie mógł będę, tako też zapytuję czy to ktoś zamierza kamerę do grodu owego zabrać i film instruktażowy z użytkowania komputerów różnych nakręcić, a potem w kabli plątaninie, zwanej siecią, pokazać. Głównie niechaj pokazana zostanie nowość, Efiką zaszczytnie nazwana, bo wiedza o niej mała wśród ludu.
Niechaj fizjologia roślin i organizmów waszych sprzyja Wam.
[#22] Re: Amimajówka 2k7

@kwolf, post #18

Loooool. Widze ze pare osob nie lapie. ;d

1. http://www.google.pl/search?hl=pl&q=sarkazm&btnG=Szukaj+w+Google&lr=

2. !suxx moda na Web 2.0

3. Kiedys (a se googluj newsy ppa) sie czepialem o istnienie powyzszych skrytow na powyzszej stronce. ;d

Zatęskniłem. Proszę natychmiast je przywrócić! Chcię wiedzieć z jakiego IP i Browsera korzystam! ;d

PS: Jestem w pracy gdzie alternatywa nie jest wskazana. ;d Co innego w domu. Kubuntu ROX! :]
[#23] Re: Amimajówka 2k7

@Fazior, post #8

Nie było tak całkiem bez, ja widziałem winko zacne, poniekąd być może domowej roboty. Aliści skosztować przedniego trunku nie było mi dane, azali przybyłem czterokołowym mustangiem, którym bieżać po wypitku nie należy ;)
[#24] Re: Amimajówka 2k7

@Kokos, post #22

Zatęskniłem. Proszę natychmiast je przywrócić! Chcię wiedzieć z jakiego IP i Browsera korzystam! ;d

Już skrypt wrócił ... ;)
[#25] Re: Amimajówka 2k7

@elt, post #23

A Ciebie to pamietam amigowcu niecny cos uwazal ze nakladka na gejla:P od fata za reset robi tylko
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem