Komentowana treść: Chłodzenie układu AGA
[#1] Re: Chłodzenie układu AGA
Zgrabnie napisany artykuł OK
[#2] Re: Chłodzenie układu AGA
Czy ja dobrze widze,ze w tej plycie glownej czegos brakuje, powiedzialbym romow z podstawkami:)
[#3] Re: Chłodzenie układu AGA
A klej mieszałeś w lewo, czy w prawo.
[#4] Re: Chłodzenie układu AGA
predzej AGA-tki ;)
[#5] Re: Chłodzenie układu AGA

@Werner, post #3

zbanowac

a powaga to do radiatorow uzywa sie specjalnej pasty termoprzewodzacej ew. klejacej tasmy termoprzewodzacej (dwustronnej) ok, racja
[#6] Re: Chłodzenie układu AGA

@MrT, post #2

dobrze widzisz, ta plyta nie ma nawet podstawek pod romy LOL
[#7] Re: Chłodzenie układu AGA

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

Eee to jakim cudem to działa? ;)
[#8] Re: Chłodzenie układu AGA
hmm. moze jeszcze jestem pijany, ale ja tu widze opis chlodzenia jednego ukladu, a nie calego chipsetu...
[#9] Re: Chłodzenie układu AGA

@Malin, post #7

Poprostu... cud nad cudy :D
[#10] Re: Chłodzenie układu AGA
Może przylutował romy z drugiej strony :> ?? Ale wtedy gdzie fastata?? :D
[#11] Re: Chłodzenie układu AGA

@Radek, post #10

A może Ty przestaniesz się wyśmiewać z czyiś błędów i napiszesz sam jakiś artykuł??



Benedykt

[#12] Re: Chłodzenie układu AGA

@Benedykt Dziubałtowski, post #11

Płyta bez podstawek na ROMy to niecodzienne zjawisko (no chyba że to płyta "dawca"), więc nie dziw się że padają takie pytania.

Ostatnia edycja: 12.04.07 21:37:31
[#13] Re: Chłodzenie układu AGA

@Malin, post #12

Dziwie się bardzo bo wyraźnie pisze w artykule "przedstawiony układ wygląda następująco"

Układ a nie płyta i to powinno być w centrum zainteresowania .

Oprócz tego jest w tym artykule kilka holików. No cóż elektronikiem nie jestem ani expertem w dziennie hardweru . Wykonałem "projekt" , opisałem go w artykule i tyle . Zdaje sobie sprawę ,ze można to zrobić inaczej/lepiej może ktoś napisze artykuł traktujący o tym w sposób bardziej fachowy niż mój


A swoja droga dlaczego zawsze najwięcej gadają Ci którzy najmniej robią??




Benedykt
[#14] Re: Chłodzenie układu AGA
Pamiętam jak sam lata temu kombinowałem z chłodzeniem ALICE, która ciągle się przegrzewała pracując w DBLPAL. Fajny artykulik, fajnie się czytało OK
[#15] Re: Chłodzenie układu AGA

@Benedykt Dziubałtowski, post #13

Jeśli chodzi o mnie to na Amigę w ostatnim czasie poświęcam może 1% swojego czasu... Czyli około 10-20 minut dziennie. Mam za dużo różnych hobby i dlatego nie miałbym czasu zrobić cokolwiek dla Amigi. Czeka mnie remont samochodu, chodzę na kurs prawka, za rok matura i nauczyciele już nas gnębią, pozatym uwielbiam jeździć rowerkiem... To ile czasu poświęcam Amidze zależy ode mnie i nikt nie musi mnie zmuszać do pisania. Po prostu ta płyta dziwnie wyglądała, jakbyś nie mógł pokazać tego na swojej płycie głównej, tej właściwej. Wtedy, każdy uwierzyłby że to działa. Jeśli Cię uraziłem to przepraszam ale sugerowałem się odpowiedziami innych użytkowników, który napisali powyżej mojego posta. I nie denerwuj się tak o wszystko, widzę że nie znasz się ani trochę na żartach...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem