Komentowana treść: Versus 5 nadchodzi
[#1] Re: Versus 5 nadchodzi
Osoby, które są zainteresowane, aby podobne zestawienia (SCENA TOP10) zaistniało na PPA proszone są o nadsyłanie swoich propozycji na MÓJ adres mailowy (dane w profilu). Jeżeli zainteresowanie będzie spore, zestawienie będzie pojawiać się w miarę regularnie.
[#2] Re: Versus 5 nadchodzi

@mailman, post #1

To czy zainteresowanie jest spore to już wiemy. Lecz forma mailowa jest z pewnością dla większości zniechęcająca. Formularz to by było to. Anyway, pewnie niebawem coś prześle, ale dzięki formie zgłoszenia czarno widzę frekwencję.. :/
[#3] Re: Versus 5 nadchodzi

@Kokos, post #2

Pierniczysz :)

W formularz musisz:
1. wpisać swoje dane i maila
2. wpisać swoje typy
3. wcisnąć wyślij

Wysyłając maila musisz:
1. wpisać swoje typy
2. wcisnąć wyślij

Co zniechęca? Jest mniej czynności, które trzeba wykonać. Co więcej, nawet mailera nie trzeba odpalać, bo można wysłać bezpośrednio wchodząc w profil i klikając na mój adres. Ankiety są nic nie warte - to tylko zabawa. Już się wiele razy przekonałem, że co innego daje wynik w ankiecie, a co innego rzeczywistość (zwróć uwagę na mój komentarz numer 4 do tej ankiety i zweryfikuj to z tym: jak na razie na scenę nie przysłał nikt propozycji, a do programów mam dwa głosy). Nie stworzę żadnego formularza dopóki nie będę miał danych (po części z technicznego punktu widzenia, a po części z braku logicznego sensu takiego formularza). Gdy ruszy pierwsza odsłona takiego topka, formularz będzie (choć i tak niczego nie zmieni w sensie frekwencji).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem