Komentowana treść: Fred Fish nie żyje
[#31] Re: Fred Fish nie żyje

@Ijon_Tichy, post #30

Dobrze gada!! Polać mu!!!!
[#32] Re: Fred Fish nie żyje
[*]
[#33] Re: Fred Fish nie żyje
[*]
[#34] Re: Fred Fish nie żyje
[']
[#35] Re: Fred Fish nie żyje
[']
[#36] Re: Fred Fish nie żyje
Kolekcjonowałem dyski Freda, potem jak zaczeły wychodzić CDPD to kupiłem wszystkie, byłem memberem na serwerze GeekGadget - mam wielki szacunek dla Jego pracy i spory sentyment - kawał wielkiej historii Amigi, historii Public Domain, oraz historii komputerów odeszło wraz z Nim...

[']
[#37] Re: Fred Fish nie żyje

@Skotos, post #36

No cóż, dołączam się do tych wypowiedzi...ja Go pamiętam z czasów Magazynu Amiga i jest mi przykro, że kolejny Amigowiec odszedł...ech:(
[i]

Ostatnia edycja: 24.04.07 00:41:00
[#38] Re: Fred Fish nie żyje

@OSH, post #37

[*]
[#39] Re: Fred Fish nie żyje

[*]
[#40] Re: Fred Fish nie żyje
[*]
[#41] Re: Fred Fish nie żyje
[*]
[#42] Re: Fred Fish nie żyje

@thorin_1979, post #24

Może ktoś wie ile Fred miał lat ?

51 (za Wikipedią).
[#43] Re: Fred Fish nie żyje
[*]
[#44] Re: Fred Fish nie żyje
Pzykro czytac takie informacje. Jesli miala by powstac lista najznakomitszych amigowcow, to bez watpienia Fred znalazlby sie w czolowce. Bog takim ludziom jak on powinien dawac niesmiertelnosc. Niechaj Bog otoczy go opieka. In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti. Amen.

Zbior jego dyskow:
ftp://ftp.funet.fi/pub/amiga/fish/

Opis kazdego programu, z kazdego dysku:
http://www.amiga-stuff.com/pd/fish.html

[*]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem