Komentowana treść: Blender 2.43
[#1] Re: Blender 2.43
No i działa nawet :P
[#2] Re: Blender 2.43
Heh, wersja programu pokazuje wciąż 2.42a, ale data jest poprawna.
[#3] Re: Blender 2.43

@deez, post #2

Flaki by Ci wyszły jakbyś się nie czepił? :P
[#4] Re: Blender 2.43

@alpine, post #3

Lepsze flaki niż Siemensy. :P
[#5] Re: Blender 2.43
Małe pytanie. Czy Blender potrafi czytać projekty 3D zrobione w AutoCAD (R-14 - przedpotopowy staroć)?
Chciałbym obejrzeć moje "wypociny" z pracy, wyrenderowane w czymś lepszym niż prymitywny renderer ACADa. Na "Krzywe Studio" mnie nie stać (no może i byłoby mnie stać, ale kupować taką kobyłę dla kilkudziesięciu renderingów... bez sensu).
[#6] Re: Blender 2.43

@APC74, post #5

sam moze i nie czyta ale moga byc roznorakie konwertery
[#7] Re: Blender 2.43
Wersja 2.43? Nono... ladnie. Chociaz w tej dziedzinie MOS idzie leb w leb z calym swiatem. :) Az milo przeczytac takiego newsa. Jak wroce do chatki to bez watpienia obadam. Yomgui jest nizmordowany. Mam nadzieje, ze mu sie nie znudzi za szybko.
[#8] Re: Blender 2.43
NIe no Open source i dziala, to jakies chyba swieto :P.
Ja bym tego nie uzywal, smierdzi linuksem.
[#9] Re: Blender 2.43

@kwolf, post #8

Staraszne :D OK
[#10] Re: Blender 2.43
Ej! Dlaczego nikt nie wspomina, że w tej wersji zniknął paskudny i
dziwny problem z czarnym prostokątem na ekranie? Super!
:)
[#11] Re: Blender 2.43
Dostępna jest wersja z tym samym numerem, lecz skompilowana 05.05.2007.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem