Komentowana treść: SimpleCam 2.2 dla MorphOS-a
[#1] Re: SimpleCam 2.2 dla MorphOS-a
Czy takie "cuś" obsłuży kamerkę internetową marki Medion Tewion, która również służy do robienia fotografii?
[#2] Re: SimpleCam 2.2 dla MorphOS-a

@Pero, post #1

Nie wiem, spróbuj. Jeśli może komunikować się przez PTP to powinna zadziałać.
Aha, wersja dla AmigaOS3 będzie może później.
[#3] Re: SimpleCam 2.2 dla MorphOS-a
canona powershot a95 łyka bardzo ładnie.
Lepiej nież świeża windaXP
[#4] Re: SimpleCam 2.2 dla MorphOS-a

@Goramo, post #3

Próbowałeś może inny soft tj. CanonToolBox, działa Tobie ?
[#5] Re: SimpleCam 2.2 dla MorphOS-a

@deez, post #4

Nie ale zaraz popróbuje.

ps ten programik przy dużych plikach tak ze 30mb się ładnie wykłada i system też

canon toolbox też dzoała cyka fotki robi filmy tylko pokonfigurować trza bo podgląd filmu jest w 4 kolorach


Ostatnia edycja: 04.05.07 16:24:55
[#6] Re: SimpleCam 2.2 dla MorphOS-a
Kupiłem sobie ostatnio Panasonica FX50 nie wie ktoś czy to będzie działać z Pegazem (nie mam dostępu do Pega aktualnie)
[#7] Re: SimpleCam 2.2 dla MorphOS-a
Ten program uratował mnie kiedy PTPDigiCam nie poradził sobie z moim Canonem. A wcześniej nigdy o nim nie słyszałem.
[#8] Re: SimpleCam 2.2 dla MorphOS-a
Czy jeśli pokazuje, że nie widzi aparatu, który jest włączony tzn.: że ten aparat nie jest obsługiwany, czy coś trzeba jeszcze ustawić?
Chodzi o Nikona Coolpix 5700.
[#9] Re: SimpleCam 2.2 dla MorphOS-a

@AS, post #8

Ważne żeby Poseidon go widział. Widzi?
[#10] Re: SimpleCam 2.2 dla MorphOS-a
I mała zagadka!!!

Co mam skopane w systemie że zamraża mi program i system gdy próbuje zrzucić na dysk coś większego niż 1.5mb???
[#11] Re: SimpleCam 2.2 dla MorphOS-a

@R-Tea, post #9

Poseidon widzi i można zrzucić zdjęcia, ale myślałem o bardziej eleganckiej formie
[#12] Re: SimpleCam 2.2 dla MorphOS-a

@AS, post #11

Jeśli aparat możesz przełączyć w tryb PTP to może zadziała, sprawdź.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem