Komentowana treść: Change It 0.2
[#1] Re: Change It 0.2
Wielkie dzięki dla obydwu panów.
Teraz tylko pozostaje trafić w moment, w którym www.exec.pl działa... :( i już można grać... "Oczywiście szanuję Twój wybór" :) serwera na którym leży gra, jednak czy nie można byłoby umieścić kopii również np. na aminecie?
[#2] Re: Change It 0.2

@APC74, post #1

Jest też na OS4 Depot.
[#3] Re: Change It 0.2

@mailman, post #2

Na Aminecie tez powinno sie niedlugo pojawic.
[#4] Re: Change It 0.2

@mailman, post #2

nie wiem czemu, ale przeświadczony byłem, że na OS4 Depot leży wyłącznie wersja dla OS4. Dzięki.
[#5] Re: Change It 0.2

@mailman, post #2

Moge poprosic tez o upload na archives.aros-exec.org?

Heh, a potem owce piszcza, ze na arosowych archiwach jest mniej programow niz na os4depot... ;)
[#6] Re: Change It 0.2
Dzięki MarcinQ! A słuchaj, kiedy bedzie support dla OSCARa w AmiGG ? OK
[#7] Re: Change It 0.2

@craid-hjb, post #6

Poproszę o dokładniejsze wytłumaczenie tego, o support czego konkretnie Ci chodzi. ;)
[#8] Re: Change It 0.2

@APC74, post #4

Jest także i dla mosa i arosa. Sprawdzałem!!!
[#9] Re: Change It 0.2

@MinisterQ, post #7

http://en.wikipedia.org/wiki/OSCAR_protocol

AmiGG wyglada bardzo dobrze i w nastepnym czasie moglby zastapic moja Mirande IM. ok, racja
[#10] Re: Change It 0.2

@MinisterQ, post #7



Chcemy support oscar-a w amigg
[#11] Re: Change It 0.2
Cholercia! Uzależniam się od tych jaboli... :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem