Komentowana treść: TD Power Swap dla MorphOS-a
[#1] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a
Fajnie się w to gra. Wstyd się przyznać ale mi już na czwartym poziomie brakło czasu. :) Zmęczony jestem... życiem. ;)
[#2] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a
Doszedłem do 3 poziomu i stwierdziłem, że takie gry nie działają na mnie uspakająco ;)

BTW: Przydała by się nowsza wersja PowerSDLa, gdyż w niektórych grach kaszanią się kolory w trybie okienkowym na ekranie 16bit. Trzeba odpalać na nowym screenie :)
[#3] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a
"Do pobrania z tąd."
Ciekawie to wyglada :)

A gierka ciekawa.
Poziom 12, ale przerwalem rozgrywke.

Korni jesli odpalisz Ambienta w 24bitach to nie ma problemu z kolorami.

Ostatnia edycja: 08.05.07 22:51:42
[#4] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@Norbert, post #3

Norbercie Ty mój, jesli używam 16bit to jest ten problem z sdlowymi produkcjami ;) To, że w 24bitach działa dobrze w okienku to nie nowość dla mnie :D
Proszę się nie pytać tylko dlaczego używam trybów 16bit ;P

Ostatnia edycja: 08.05.07 23:10:12
[#5] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@Korni, post #4

a dlaczego używasz trybów 16-bitowych? ;P
[#6] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@wali7, post #5

ARGH mofce!
[#7] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@Norbert, post #3

tez sie temu kiedys juz przygldalem. malo tego, kiedys po ogladaniu tej strony sam tak gdzies napisalem. trzeba to koniecznie poprawic i nie robic ludziom krzywdy:)
[#8] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@Norbert, post #3

"Do pobrania z tąd."
Ciekawie to wyglada


... już poprawione ... no cóż, niestety nie przeczytałem tyle książek co MiniQ ... ;)
[#9] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@wali7, post #5

no wlasnie ciekawe, bo ja na BVizji WB pod MOS i AOS mam w 24-bitach.
[#10] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #9

Korni oszczędza każdy kilobajt ;)
[#11] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@wali7, post #5

Jeżeli ma Voodoo3 to używa ekranu 16-bitowego żeby programy
wykorzystujące akcelerację 3D działały. Jednak jeżeli ma Voodoo4, 5
albo jakiegokolwiek Radeona to rzeczywiście nie ma powodu do używania
takiego trybu.
[#12] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@MDW, post #11

No chyba, ze uzywa takiego Pagestreama, on jakos niewlasciwie wyswietla na 24 bitowym ekranie :)
[#13] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@Kaczus, post #12

No ale każdy program (a te w MUI to na pewno) można otworzyć na własnym ekranie. Chyba że Pegestream musi być na ekranie Ambienta...
[#14] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@wali7, post #13

Nie musi - podalem tylko przyklad programu, ktory srednio sobie radzi na ekranach wiekszych niz 16 bit. Oczywiscie w starszej wersji - w nowych juz tego bledu nie ma.... Niestety nowsza wersja nadal nie nadaje sie do uzywania.
[#15] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a
Juz wiem czym byles Rafal zajety zamiast przychodzic do pracy ;)

Ostatnia edycja: 09.05.07 14:17:00
[#16] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@Habib, post #15

byłem zajęty moim L4 ;) ... będe w piątek w Motce ...


Ostatnia edycja: 09.05.07 15:01:35
[#17] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@Rafael/ARMO, post #16

Dobrze wiedziec ;)
[#18] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@Norbert, post #3

14 poziom i dalej zaczynają sie "schody" :D
[#19] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@Norbert, post #18

Próbuj, próbuj ;) ... ciekawe czy komuś w ogóle udało się przejść całość ... w końcu to tylko 32 etapy :)
[#20] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@Rafael/ARMO, post #19

20 etap. Coraz lepiej, tylko szkoda ze nie ma PAUZY i/lub nie ma mozliwosci zapisanie aktualnego niedokonczonego poziomu, aby ciagle nie zaczynac od poczatku.
Po zapisaniu wyniku w nawiasie pokazuje sie poziom [20] na ktorym sie skonczylo. Po ponownym uruchomieniu gry jest tam [0]
[#21] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@Norbert, post #20

Masz racje może przejście całości za jednym razem to zbyt duże wyzwanie i może kody co 5 etapów były by dobrym rozwiązaniem ... pomyśle nad tym.
Pauza natomiast odpada bo czas na zastanowienie się nad etapem masz w trakcie tego etapu, no chyba że pauza między etapami ...
A to z tym zakończonym etapem w hiscores to oczywiście błąd, dzięki za zgłosznie OK
[#22] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@Rafael/ARMO, post #21

Może zrobić pauzę podczas gry, która zmienia ekran w ciemność?

Ostatnia edycja: 26.05.07 20:15:58
[#23] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@deez, post #22

albo w trakcie pauzy ekran automatycznie przełącza się na Biedronkę Zuzię? ;)
[#24] Re: TD Power Swap dla MorphOS-a

@Rafael/ARMO, post #21

Na stronkę www.tdolphin.org wrzuciłem nową wersje TD Power Swap (v1.1), z poprawionym błędem z zapisem hiscores (i nietylko), oraz teraz są już dostępne kody do kolejnych etapów (co piąty etap jest kod wyświetlany w rogu ekranu).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem