Komentowana treść: Blender 2.44
[#1] Re: Blender 2.44
Czasami sobie odpalę i się bawię :) Na razie nie stworzyłem niczego sensownego, no może z wyjątkiem napisu MorphOS rulez! Teraz kolej na MDW
[#2] Re: Blender 2.44

@Korni, post #1

Już jestem i piszę typowe "Blender for MorphOS rules!" :D

A tak na serio to jestem pełen podziwu dla tego gościa. Ma chyba
już nieźle obcykane robienie portów kolejnych wersji. :) Dzięki niemu
(i Kiero bez którego nie byłoby TinyGL) mamy dla MorphOSa najnowsze
wersje Blendera. To chyba jedyna dziedzina w której amigopodobny
system nie jest w tyle. TO nieprawdopodobne. Jak mówię komuś kto
kiedyś miał dużą styczność z Amigą i kuma amigowe klimaty to nie
wierzy w to. :) Bo i mi trudno uwierzyć, że pod MOSem działa mi
najnowsza wersja takiego programu. I to jeszcze z akceleracją 3D. :)

Problemu z czarnym trójkątem w tej wersji też nie ma. Niestety moduł
Game jest tu też wyłączony.
[#3] Re: Blender 2.44

@MDW, post #2

E tam, softu jest jeszcze cala masa :D, zapomniales o takim fajnym programie jak stellarium ktory tez u was jest na biezaco.

Moim zyczeniem to jest byscie zbaczyli jak najwiecej programow z Open Source, ale wiem wiem - nie ma zbyt wielu chetnych ;/.
No ale poczekamy zobaczymy:) -> troszke optymizmu nie zaszkodzi(mam nadzieje ze nie przeslodzilem :P).

Ostatnia edycja: 17.05.07 07:14:43
[#4] Re: Blender 2.44
no ładnie :)
[#5] Re: Blender 2.44

@kwolf, post #3

Stellarium, czy aby na pewno na bieżąco ?

Ostatnia edycja: 17.05.07 14:35:49
[#6] Re: Blender 2.44

@deez, post #5

na bieżąco: najnowsza wersja to 0.8.2, czyli ta sama co jest na MOSa (nie zmienia to jednak faktu, że w MOSowej wersji S... albo w tinyGL jest błąd: nie renderuje Drogi Mlecznej, przynajmniej u mnie :( )

Ostatnia edycja: 17.05.07 15:43:11
[#7] Re: Blender 2.44

@MDW, post #2

A Ty w ogóle kiedy przestaniesz powtarzać tą mantrę, o tym że pod tym względem MOS jest na czasie z software, i po prostu go użyjesz? ;)
[#8] Re: Blender 2.44

@kwolf, post #3

MorphOs i Linux DWA BRATANIKI!!! grouphug yippee
[#9] Re: Blender 2.44

@ZED^lM, post #8

źle prawisz .... tak to tylko OS4 ... czerwona kartka na drzewo!
[#10] Re: Blender 2.44

@Drako^lM, post #9

spam2 spam2 Tańczący banan Tańczący banan Tańczący banan yippee yippee yippee drunk LOL MorphOS 1.5 :mos 2.0:
[#11] Re: Blender 2.44
A jak z blenderem radzi sobie malutka efika z mosem? jesli w ogole?
[#12] Re: Blender 2.44

@luk, post #11

128MB wg. dokumentacji to minimum aby uruchomić ten program, więc jeśli sobie radzi to pewnie tylko z najprostszymi rzeczami.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem