Komentowana treść: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?
[#1] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?
w sumie jak cos takiego wyjdzie to bedzie super...no ale jak zwykle zobaczymy
[#2] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?

@stefkos, post #1

już to widze z tym 3d na OS4 :)
[#3] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?

@Drako^lM, post #2

Na A1 gra chodzi 37FPS tak, że nie jest źle :)
[#4] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?

@Leon, post #3

A1

[#5] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?

@Andrzej Drozd, post #4

... A2... A3...... .... .... A500 ...... A1200 ...... :D
[#6] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?

@XaVeR, post #5

O, przynajmniej to jest realne ;)
[#7] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?

@Andrzej Drozd, post #6

masz rację będzie działać na każdej z PPC :)
[#8] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?

@XaVeR, post #5

A tak powaznie... Nie ma co wysmiewac. Jesli bedzie to SUPER. Jesli nie... coz... normalka.
[#9] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?
A w jaki to niby sposób dobiorą się do akceleratora 3D na A1 z OS4? Przy pomocy starego poczciwego Warp3D z hyperionowym MiniGL? Nie mówię, że się nie da ale na takiej maszynie przydałby się trochę bardziej rozbudowana implementacja GL, bo tego MiniGL to już wstyd używać. :)

Niezależnie od tego co wyżej napisałem kłaniam się nisko i trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia. Żeby napisać od podstaw i skończyć grę posiadającą wszystkie cechy normalnej w miarę dzisiejszej gry FPS to trzeba mieć conieco pod czaszką. Pisząc "normalne FPS" nie mam na myśli efektów wizualnych, bo amigowe 3D jest prehistorią i nic dzisiejszego zrobić się nie da. Mam na myśli wszystko poza stroną wizualną. Oczywiście ze sztuczną inteligencją przewyższającą inteligencję ludków z Nemac4, Cytadela czy Gloom. ;) Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na kolejne etapy tego przedsięwzięcia. Oby nie skończyło się na wersji windowsowej...
[#10] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?
Ktos wie co to za muzyczka leci na poczatku tej strony o tej grze?
http://proostsoftware.com/zombies/index.html
[#11] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?

@Lorak, post #10

Na glowe mi sie "kula" tylko Sigur Ros, ale pewnosci brak...
[#12] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?
nic specjalnego co mozna zobaczyc w tym filmie na youtube, przeladowalem Zombies_3D_action_game.flv
[#13] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?

@Lokaty, post #11

To bankowo nie Sigur Ros. Mam wszystkie ich albumy i bardzo lubie ten zespol i wiem ze to na pewno nie nagrali tego oni. Pozatym wokal calkiem inny ;)
[#14] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?
już widzę shaderowe fajerwerki ;)
obawiam się, że Friedenowie mają duuuże problemy z 3D i może z tego, ehm, nic nie wyjść.
[#15] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?

@baderman, post #14

można wiedzieć dlaczego tak uważasz
[#16] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?

@baderman, post #14

A ja uwazam podobnie, ze MorphOS 3.45 bedzie wolniejszy od 3.32
Skad wiesz ze Freedenowie maja problemy z 3D ?
[#17] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?

@XaVeR, post #16

Radeona 8500 nie udalo im sie uruchomic, MiniGL jest dosc skromny w porowaniu do mosowego odpowiednika a dzialajace stery szybkoscia tez nie powalaja.
[#18] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?
Jak podaje portal AmigaWeb.net, firma Proost software poszukuje zdolnych programistów, którzy będą w stanie przenieść (nieodpłatnie) grę pod system AmigaOS 4.0 i/lub MorphOS.
[#19] Re: Zombies: Doomsday - nowa gra dla AmigaOS 4.0?
No i już wiadomo, że Zombies nie będzie - więcej

04/06/2007 Zombies:doomsday not for Amiga OS4....

Zombies:doomsday not coming to Amiga OS4, because of major problems, but dont worry whe are talking with software company XXXXXX for porting XXXXXX to Amiga os4, and it will be much better then zombies:doomsday! believe us (hint FPS game)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem