Komentowana treść: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u
[#1] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u
Phi.. Moderowany, niemoderowany... Wchodzisz, co chwile zmieniasz nicki i uś.. Tak też się da. :]
[#2] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Kokos, post #1

Kick & ban też wtedy dobrze działa. ;)
[#3] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@MinisterQ, post #2

Oni mnie jeszcze nie znają.. ;]
[#4] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Kokos, post #3

Na pewno dasz się im jednak, jak zwykle, poznać od tej najlepszej strony. ;)
[#5] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@MinisterQ, post #4

W razie czego BillSuck to ja. ;]
[#6] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Kokos, post #5

sędzia

MiniQ i Kokos: na GG sobie pogadajcie lub na ircu bo tutaj czat robicie a co za tym idzie spam ;)

No chyba że aż tak bardzo się lubicie: miłość
[#7] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@grxmrx, post #6

Ja ostatnio kocham wszystkich i wszystko. :) I bardzo chce się tym z Wami dzielić. :) w serduszkach
[#8] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@grxmrx, post #6

Widzę, że Amimajówka wydaje owoce!
[#9] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@AS, post #8

A moze ogladanie niewlasciwych bajek. :)
[#10] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@XaVeR, post #9

A moze ogladanie niewlasciwych bajek. :D

Teletubisie? ;)
[#11] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u
Może ktoś zada Billowi pytanie, dlaczego raczył łaskawie olać zapytanie o zakup zbiorowy Efiki dla Polaków...
[#12] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Fei, post #11

No ja bym jeszcze zapytal dlaczego olal oferte Individual Computers, ktore chcialo zrobic amigowy chipset na pci dla efiki i pega.

Ostatnia edycja: 30.05.07 14:17:03
[#13] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Fei, post #11

zapewne emalia zaginela po drodze i nie dotarla
[#14] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Fazior, post #12

A po co mu był do tego Buck potrzebny? Przecież pan Individual Computers ma chyba specyfikację złącza PCI?
[#15] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Grzegorz Kraszewski, post #14

Tutaj Individual placze ze zostal olany http://www.jschoenfeld.com/news/news120_e.htm
[#16] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Fei, post #11

A może w e-mailu nie stała za tym pytaniem jakaś konkretna firma?
Wtedy stwierdzili, że nie warto odpowiadać, gdyż pieniędzy z tego nie
będzie?

Ostatnia edycja: 30.05.07 15:16:15
[#17] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Fazior, post #15

Heh, skoro się do słynnej strony Zapka dopisał to co się dziwić że został olany, ma co chciał. Niemniej wyprodukowanie takiej karty nie wymaga żadnej technicznej współpracy ze strony Genesi czy bPlanu. Jeżeli już to trzebaby dopisać obsługę tej karty do UAE (bo do samego MOS-a to nie widzę sensu).
[#18] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@AS, post #16

A może w e-mailu nie stała za tym pytaniem jakaś konkretna firma? Wtedy stwierdzili, że nie warto odpowiadać, gdyż pieniędzy z tego nie będzie?

Być może powinienem się podpisać "F.U. Fei", ale nie wpadłem na to. Jeśli Bucka nie interesuje detal w rodzaju 10 sztuk (o tylu wspominałem), to raczej należy zapomnieć o taniej Efice.
[#19] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Grzegorz Kraszewski, post #17

czego nie widzisz sensu, ja bym chcial miec takie coś
[#20] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@rzookol, post #19

Nie widzę sensu, żeby ta karta była bezpośrednio obsługiwana z poziomu MOS-a, przez co rozumiem driver do CGX-a na przykład. Ewentualnie możnaby (być może, aż tak głęboko nie znam MOS-a) przekierować "agowe" odwołania programów 68k do tej karty przy pomocy MMU. Niemniej tak, czy inaczej Buck nie ma tutaj wiele do powiedzenia i nie z nim powinien był Schoenfeld dyskutować.
[#21] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Grzegorz Kraszewski, post #20

bardziej chodzilo mi o paule a nie agate
[#22] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Grzegorz Kraszewski, post #20

Przekierowania odwolan do hw? Heh... Na MorphOSie dziala EUAE, wystarczy. Nie po to zerwalismy ze stara architektura, zeby teraz smiecila (straszyla) w zrodlach.
[#23] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u
Ja nie mam pomysłu jakie pytanie mógłbym zadać temu panu. Może tylko o
to czy istnieją plany domowego komputera na którym działałby MOS. Coś
co będzie godnym następcą Pegasosa 2. Chociaż odpowiedź też średnio
mnie interesuje. Jak zobaczę na półce w sklepie to pewnie kupię, a na
takie plany/obiecanki już się znieczuliłem.
[#24] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@MDW, post #10

A co chcesz od teletubisów? Szczególnie od tipsiłipsi? A maja i tak bzykała sie wśród mrówek a żwirek i muchomorek spali w jednym łóżku, a smerfetka sama wśród wielu samczych smerfów )
[#25] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Arbuz, post #24

wg komiksu ,smerfetke stworzyl gargamel(jako bron przeciw smerfom ,ale byla brzydka brunetka i nikt jej nie lubial ,wpadla w rozpacz i z rozpaczy wyciagnal jej papa smerf fundujac mala operacje)..wczesniej to byla wioska samych facetow ..
[#26] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@MDW, post #23

Buck moim idolem nie jest, bo to niezły kombinator - ale trzeba jedno przyznać, że o swoje potrafi dbać i nie chodzi z głową w chmurach. Ostatnio na powerdeveloper był wątek na temat o który pytasz- następcy pegasosa 2 i nie było obiecanek cacanek - tylko stwierdzenie, że aby zbudować pegasosa 3, to najpierw trzeba zarobić na to kasę - około 500.000$ i że bardzo chcą ale teraz trzeba takie plany odłożyć na moment gdy tę kasę na inwestycje będzie się miało.
[#27] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@APair, post #26

To fakt. W Amibiznesie rzadko można usłyszeć wypowiedzi utrzymane w takim tonie... Wiodąca firma na "A" mówi o superkompach dla wymagajacych (ale bez systemu )!
[#28] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Grzegorz Kraszewski, post #14

Hmm, a Twój projekt na Efikę ma więcej wspólnego ze sprzętem czy z MOSem? Projekt Clone-A wydaje się być ze sprzętem mocno związany. Do testów 1 efika by się niewątpliwie przydała. Patrząc na inne projekty, które otrzymywały akceptację, nie widzę merytorycznych argumentów za odrzuceniem projektu Clone-A. Ale pewnie znalazły się inne powody...
[#29] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Drapichrust, post #28

Ty nie widzisz ale inni widzą: efika ma jedno pci zajęte przez karte gfx, jeśli podłączysz karte z agą to sterować będziesz mógł jedynie przez lana lub coma :)

[#30] Re: Bill Buck i Raquel Velasco na IRC-u

@Drapichrust, post #28

Ale pewnie znalazły się inne powody...

Oczywiście, że się znalazły. Wcale się Buckowi nie dziwię, że odrzucił projekt Individual Computers.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem