Komentowana treść: Infoserwis - wywiad
[#1] Re: Infoserwis - wywiad
Hmm... przeczytałem go i bardzo ciekawe.

Jedynym problemem jest słabe działanie na amibrowserach. Więc do kogo oferta ma dotrzeć. Ja rozumiem problemy ale...
[#2] Re: Infoserwis - wywiad

@pwe, post #1

u mnie tam wszystko dziala na IBrowse.
[#3] Re: Infoserwis - wywiad
Zbyszek, to dość ciekawy człowiek, ja amigowcem jest od 7 lat, jednak czasem pytam go o jakas porade, jeszcze nie odmowił, sklepik sie rozwija mam nadzieje ze bedzie coraz wiekszy wybór w rozsadnych cenach (bo konkurencja ze swoimi cenami moim zdaniem lekko przesadza). Zycze powodzenia, dodam ze nie znam Zbyszka osobiscie i nie jest to zadna marna proba reklamy z mojej strony.

Pozdrawiam
[#4] Re: Infoserwis - wywiad
SuperBEN is back in town!
[#5] Re: Infoserwis - wywiad
Brak na przykład wtyków do 2,5" HDD na rynku elektronicznym.

W Elfie są i wtyki i taśma. Niezbyt opłaca się kupować to tam na sztuki, przede wszystkim z uwagi na chory ryczałt za przesyłkę (30 PLN), jednak na potrzeby sklepu warto, moim zdaniem, zrobić zakup quasi-hurtowy. Podobnie jak np. kwadratowych oscylatorów do kart Blizzard. To się w końcu zawsze przyda.
[#6] Re: Infoserwis - wywiad
rzygac mi sie chce jak czytam o "zoptymalizowanych" stronach.
[#7] Re: Infoserwis - wywiad

@Valwit, post #6

no to palce do buzi i na trzy ....
[#8] Re: Infoserwis - wywiad

@rzookol, post #7

ale różnicę między "chce mi się" a "zmuszam się do" rozumiesz?
[#9] Re: Infoserwis - wywiad

@Valwit, post #8

on nie ale ja tak !
[#10] Re: Infoserwis - wywiad
Link do ulubionych w mozilli dodany, i teraz czekam na jakieś fajne oferty w sklepie :D Może pojawi się tam zabłąkana a3000 lub inne cudo ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem