Komentowana treść: Virocop - recenzja
[#1] Re: Virocop - recenzja
Fajna gra i dobra czekamy na więcej .



benedykt
[#2] Re: Virocop - recenzja
Wydaje mi się, że przyczyną znikomej popularności tej świetnej, jakby nie było, gry był niepowtarzalny system kodów. Niedziałające cheaty zniechęcają. :D
[#3] Re: Virocop - recenzja

@APC74, post #2

A moim zdaniem pomysł z tymi kodami był genialny. Fakt, mało jest wytrwałych, co będą grać do upartego. Ale satysfakcja jest po tym większa i o to zapewne autorom chodziło.
[#4] Re: Virocop - recenzja

@SirLEO, post #3

Kiedyś miałem przyjemność grania w tą grę, nawet pokonałem pierwszego bossa (kolesi na lodowisku).
[#5] Re: Virocop - recenzja
Pomysł z kodami jest faktycznie niecodzienny, ale wg mnie nie wpływa to negatywnie na grę. Kody podawane są po każdym etapie, więc grę można przejść bez żadnych cheatów - chociaż przyznaję, że niektóre etapy są dość trudne i wymagają wielu prób.
[#6] Re: Virocop - recenzja

@APC74, post #2

Niepowtarzalny to mało powiedziane. O ile dobrze pamiętam, to kody do następnych leveli działały tylko podczas bieżącej sesji z grą, po resecie i ponownym wczytaniu gry kody były już inne. Według mnie to jednak spory minus gry, ale poza tym problemem gra jest ok. OK
[#7] Re: Virocop - recenzja

@Kiv_Master, post #6

Hehe, mowisz ze np. nastepnego dnia gry juz nie mozna kontynuowac tylko trzeba zaczynac od poczatku? Toz to potrzebny jest pecet z winuae i "hibernowanym" winxp. Ale jaja :P
[#8] Re: Virocop - recenzja

@Kiv_Master, post #6

Dziwne rzeczy opowiadasz, u mnie nic takiego nie miało miejsca.
[#9] Re: Virocop - recenzja

@PopoCop, post #8

[post usunięty: trollowanie i szukanie zaczepki]
[#10] Re: Virocop - recenzja

@Andrzej Drozd, post #9

[post usunięty: odpowiedź na trollowanie, offtopic]
[#11] Re: Virocop - recenzja

@norbert741, post #10

[post usunięty: brak powodu]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem