Komentowana treść: Greckie amigowanie
[#31] Re: Greckie amigowanie

@Malin, post #29

A skąd te wnioski? Chyba, że masz na myśli micro...
[#32] Re: Greckie amigowanie

@stOOsh, post #31

[post usunięty: kontynuowanie offtopica mimo ostrzeżenia]
[#33] Re: Greckie amigowanie

@SirLEO, post #15

Żeby zakończyć spekulacje dotyczące obudowy do SAM-a.

Szymon Tomzik znalazł. Nazywa się NEXUS PSILE 10A. http://www.exec.pl/comments.jsp?nid=3265

Reasumując, obudowa istnieje i wygląda na solidnie zaprojektowaną i równie solidnie wykonaną.
:)

[#34] Re: Greckie amigowanie

@ems, post #33

Na zdjęciach to większość rzeczy wygląda "na solidnie zaprojektowaną i równie solidnie wykonaną"
[#35] Re: Greckie amigowanie

@alpine, post #34

Dlatego zamiast "jest" piszę "wygląda". Na stronce jest do obejrzenia filmik pokazujący budowę i działanie systemu opartego na VIA EPIA.

[#36] Re: Greckie amigowanie

@ems, post #35

Ponieważ nie mogę wyedytować posta, koryguję w nowym.

Na filmiku pokazano system oparty na intelu, a nie na VIA EPIA jak podałem wcześniej. Natomiast VIA EPIA jest jedną z platform sugerowanych przez producenta obudowy.

Tak czy siak, obudowa mi się podoba.
[#37] Re: Greckie amigowanie

@ems, post #36

Fajnie, że ta częściowo plastikowa obudowa kosztuje tylko 1000 zł bez VATu, bo jakby była droga, to byłoby niefajnie...


Ostatnia edycja: 19.06.07 07:49:26
[#38] Re: Greckie amigowanie

@Fei, post #37

Wolałbyś CoolerMastera Stackera 830 zamiast tego? ;)
[#39] Re: Greckie amigowanie

@SirLEO, post #38

Mam taką i wcale nie jest cicha, a ten Coolermaster to musi szumieć jak Niagara. Do takiego komputerka jak Samantha zupełnie bez sensu.
[#40] Re: Greckie amigowanie

@Fei, post #39

No wiesz Tsunami to tsunami, bez hałasu się nie obędzie...
[#41] Re: Greckie amigowanie

@Fei, post #39

Mam taką i wcale nie jest cicha (...)


nie obraź się, ale to dlatego że masz bardzo profesjonalną, szumiącą obudowę

[#42] Re: Greckie amigowanie

@X-Type^HVR, post #41

Może przybliżysz co profesjonalnego jest w szumieniu i jak w ogóle obudowa może być profesjonalna (zwłaszcza jeśli nie jest dla serwera)?
[#43] Re: Greckie amigowanie

@Fei, post #42

Ale to już nie tutaj proszę. :)
Dziękuję.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem