Komentowana treść: REminiscence 0.1.9
[#1] Re: REminiscence 0.1.9
Hehe, pamiętam czasy jak ta gra wyszła. Wielu mylnie nazywało ją Another World 2. Mylnie, bo AW2 wyszła, jednak tylko na Sega i miała podtytuł "Heart of the Alien". Mam emulator i tę grę od jakichś 2ch lat i jeszcze nie zagrałem w nią... Echhh....

A co do Flashbacka, chętnie bym zagrał w jego kontynuację, "Fade To Black". Pamiętam, że też śledziłem etapy jej powstawania (jak sięgam pamięcią, FtB nosiła roboczy tytuł "Projekt -Morph-"). Wyszła tylko na PC i była już 3D i 1st person. Szkoda, że zamiast przygodówki zrobili raczej strzelaninę... Chętnie bym tę gierkę kiedyś przeszedł... :D

A do diaska, znów się rozpisałem... ;)


Echhhh, to se nie wrati..............
[#2] Re: REminiscence 0.1.9

@quantor, post #1

chyba 3rd a nie 1st
[#3] Re: REminiscence 0.1.9

@quaint, post #2

A ja pamiętam że była jeszcze wersja dla psx w której były małe różnice w stosunku do wersji PC.
[#4] Re: REminiscence 0.1.9

@ZigZag85, post #3

Chyba trochę więcej niż małe ;)

PSX


PC
[#5] Re: REminiscence 0.1.9

@quaint, post #2

W sumie racja.
[#6] Re: REminiscence 0.1.9

@quantor, post #1

Jest jescze Heart of The Alien redux poprawiona wersja która wyszla pod Winde i Liucha , zapodaje linka do pobrania gry :)
http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=126395&package_id=138284&release_id=296604
[#7] Re: REminiscence 0.1.9
Może ktoś będzie zainteresowany - pudełkowe wznowienie Another Worlda jest od paru miesięcy do kupienia m.in. w Empikach, ja płaciłem niecałe 25zł. Wydanie dosyć fajne (ładne pudełko, 2 płyty, film z amigowymi akcentami, ścieżka audio, gra w podrasowanej wersji, pocztówka), dobre wrażenie psuje fatalnie przetłumaczona książeczka i napisy dialogowe filmu 'making of'.
[#8] Re: REminiscence 0.1.9

@galu, post #7

Ooo. Nie jestem fanem gier, ale w AW zaopatrzę się na pewno!! :)

Echhh, gdyby tak wyszła dwójka i oba Flashbacki zrobione "od nowa"...... Echh....

BTW: Co do tej nowej AW, ścieżka dźwiękowa to stare kompozycje zaaranżowane i wykonane od nowa, czy już coś zupełnie nowego??... Do tej oryginalnej ścieżki mam łzawy sentyment...
[#9] Re: REminiscence 0.1.9

@quantor, post #8

Można wybrać oryginalną (amigową?) ścieżkę dźwiękową i zremasterowany soundtrack, tak jak i można wybrać oryginalną grafikę (320x200x16) lub tzw. tryb HD z poprawionymi tłami i odpalany w dowolnie wysokiej rozdzielczości.
[#10] Re: REminiscence 0.1.9
Do pobrania jest już nowsza wersja. Numer ten sam, lecz działa tryb pełnoekranowy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem