Komentowana treść: Hyperion w natarciu
[#31] Re: Hyperion w natarciu

@MinisterQ, post #30

OF suxx jak jasna cholera. Co to za firmware który sie wykorbia jak kompowi który chodzi pod jego kontrolą podłączy się trochę mniej idealne taśmy sygnałowe.


To jakas marna implementacja OF chyba ;P
[#32] Re: Hyperion w natarciu

@szuler, post #31

Tak. Nazywa sie SmartFirmware i działa na sprzęcie marki Pegasos. :P
[#33] Re: Hyperion w natarciu

@MinisterQ, post #32

To chyba raczej nie SF a płyta Pegasos, bo podłączyłem kiedyś kartę PCI ATA-100 do Pega razem z dyskiem na 40-zyłowej taśmie i jakoś wszystko działało... Choć ja się nieznam, nie mam czasu i niewiem czy to ma jakieś znaczenie.
[#34] Re: Hyperion w natarciu
No to sie chlopcy teraz beda prawnikami szczuc :D, ale milo to tak "po polsku" :).
Mam nadzieje ze Hyperion zwyciezy i sytuacja dojdzie do jakiegos porzadku :P.
Kokos a ty sie ostatnio mocno udzielasz na linuksowym forum, zdradzasz Amige ? :).
[#35] Re: Hyperion w natarciu

@Fei, post #13

Tak, to już było a ty się teraz z tego śmiejesz, co tylko potwierdza tezę kiv_mastera.
[#36] Re: Hyperion w natarciu

@Hugen, post #27

Jest też nowy, w miare mocny sprzęt o zamknietej konfiguracji i z procesorem pochodnym od PPC. Sony Playstation 3. Moim zdaniem idealna platforma dla wszystkich trzech "Amigowych" systemów. Skoro można OS 4.0 uruchomić na mac-u mini. To dlaczego nie na PS3?? Cena PS3 do jej możliwości z perspektywy sprzętu okołoamigowego nie jest straszna. A mielibyśmy jeden, zunifikowany i co ważne dostępny od ręki sprzęt. Poczekajmy, az Hyperion wygra proces... może będzie chętny do portowania i sprzedawania BOX-ów! Oby!
[#37] Re: Hyperion w natarciu

@JaCoP, post #36

ba po co ci ps3 ..lepiej zalat z ms zgode na os4 na x360 sprzet jeszcze tanszy(900 zeta) a moc na rtym samym poziomie


a teraz koniec bajek ,trza czekac co tam sie na gorze urodzi
[#38] Re: Hyperion w natarciu

@JaCoP, post #36

A ja bawiłem sie ostatnio na krakowskiej giełdzie komputerowej laptopem Mac z G4 1.2 GHz... cena wywoławcza 1k8 pln (widzę, że na Allegro nawet chodzą taniej), mały, zgrabny, lekki. Morphos na czymś takim to byłoby coś... zwłaszcza za te pieniądze.
może jakieś bounty popchnęłoby MOST w stronę portu na Maka :)
[#39] Re: Hyperion w natarciu

@DRACOX, post #37

Mówiłem o PS3, bo Sony zezwala już z założenia na instalacje alternatywnych OS-ów. Nic nie trzeba załatwiać... (M$ i tak sie nie zgodzi ;) ).
[#40] Re: Hyperion w natarciu

@wali7, post #38

Fajno by było . MorphOS i AmigaOS 4.0 na jednym kompie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem