Komentowana treść: ProostSoftware - nowe informacje
[#1] Re: ProostSoftware - nowe informacje
Czy ta "firma" ma jakiś związek z ACK? Podobny kit cisną...
[#2] Re: ProostSoftware - nowe informacje

@alpine, post #1

hehe
[#3] Re: ProostSoftware - nowe informacje
Dobra wiadomość jest taka, że widząc wymagania gry MDK na PC jest szansa, że gra będzie śmigać na Amigach klasik z PPC.
No nic czekamy na spełnienie obietnic.
[#4] Re: ProostSoftware - nowe informacje
Z tego co pamiętam to MDK było całkiem fajne.. ale łomatko.... kiedy to było!
[#5] Re: ProostSoftware - nowe informacje
O jaka stara

Ostatnia edycja: 24.06.07 00:38:42
[#6] Re: ProostSoftware - nowe informacje

@alpine, post #1

Jesli bedzie mi dane kupic sprezt i do tego system AOS4 to kupie ta gre, podobala mi sie i z przyjemnoscia przejde ja na nowej Amidze (czy jak ktos woli na pseudo Amidze) ;)
[#7] Re: ProostSoftware - nowe informacje
Przypomina mi się sytuacja z dawno temu zapowiadanych gier na klasyczną Amigę z PPC i BVision, a dokładniej śmiałe zapowiedzi o ile dobrze pamiętam gry samochodowej...uciekła nazwa, w MA była notka, jakoby miało to przeganiać grafiką Gran Turismo, były shoty i dosyć ciekawe określenia...o wyrywaniu flaków, czy zdzieraniu kasków, Permedia, itd.
Jeśli pamiętam, to była 1 z dwu gier jakiejś firmy, które miały wyjść. Mówię o tym dlatego, że baaardzo nie lubię krzykliwych sytuacji z tysiącami zapowiedzi i w ogóle będzie odlotowo, czekejcie, a potem okazuje się tak, jak nie raz w amigowym światku okazało... :/
Inaczej mówiąc, skończcie jedno, a potem bierzcie się za drugie, a nie 1000 projektów dla wspominek i żali.


Ostatnia edycja: 24.06.07 00:38:51
[#8] Re: ProostSoftware - nowe informacje
Mnie natomiast bardzo rozbawiło zestawienie w sąsiednich zdaniach wyrażeń "gra niskobudżetowa" i "firma poszukuje zdolnych programistów" cool.
[#9] Re: ProostSoftware - nowe informacje

@Grzegorz Kraszewski, post #8

No w sam raz dla naszego gierka, myślę. ;]
[#10] Re: ProostSoftware - nowe informacje
Jakos mi link obrazki nie dziala ;(
[#11] Re: ProostSoftware - nowe informacje

@11MASTEr, post #10

Strona jest przebudowywana. Pod odnośnikiem na główną już zmieniono wygląd. Flash, tak jakby amigowe przeglądarki sobie z nim radziły...
[#12] Re: ProostSoftware - nowe informacje

@mailman, post #11

Widać, że ta "firma" doskonale zna amigowe problemy...

Ostatnia edycja: 24.06.07 12:48:32
[#13] Re: ProostSoftware - nowe informacje

@Malin, post #12

Sądząc po jakości tego flasha, to kolejny oszołom robiący wokół siebie dużo hałasu, z którego nic nie wyniknie.
[#14] Re: ProostSoftware - nowe informacje
Świetna sprawa. Teraz z niecierpliwością czekamy na Tomb Raidera, Nightmare Creatures, Oddworld, czy inne hity sprzed 10 lat. Ja rozumiem, umiłowanie do klasyki, sam ją sobie bardzo cenię, ale żeby się nakręcać że mamy grę sprzed 10 lat i jeszcze trzeba za nią słono płacić zapewne...

Ostatnia edycja: 24.06.07 17:43:41
[#15] Re: ProostSoftware - nowe informacje

@GumBoy, post #14

i jeszcze trzeba za nią słono płacić zapewne...


A może właśnie nie, bo ma być to produkt niskobudżetowy... :D
[#16] Re: ProostSoftware - nowe informacje

@Hugen, post #15

Niski budżet produkcji nie wyklucza wysokiej ceny sprzedaży.
[#17] Re: ProostSoftware - nowe informacje

@Grzegorz Kraszewski, post #8

ha, ha, ha :(
[#18] Re: ProostSoftware - nowe informacje
24/06/2007 Amiga dev ceased
Whe have received hate mails, and read several Amiga forums claiming Zombies was a hoax! This news is a shock for us, and
many people should understand that racer & MDK are free projects! Whe are a small company and our 2 PC projects are prior to all! The Amiga ports have been in progress because
some people at Proost software have Amiga roots.
However if this damages our company name, whe have no
other choice!


Krzak, krzak, krzak...
[#19] Re: ProostSoftware - nowe informacje

@alpine, post #18

Po raz pierwszy i zapewne nie ostatni użytkownicy AmigaOS 4 zostali nabici w butelkę...
[#20] Re: ProostSoftware - nowe informacje

@Grzegorz Kraszewski, post #19

A najśmieszniejsze jest to, że winnych tego firma Proostsoftware upatruje w uczestnikach forów
[#21] Re: ProostSoftware - nowe informacje

@mailman, post #20

Ale zło. Zabiłem MDK na Amigę :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem