Komentowana treść: Małe co nieco dla posiadaczy CDTV - część 2
[#1] Re: Małe co nieco dla posiadaczy CDTV - część 2
Chciałbym kiedyś obejrzeć Twoją CDTV.
Toż to cudo jest, po tylu modyfikacjach masz najbardziej niesamowitą, wypasioną, Oldschoolową, nie wiem co jeszcze czarną Amige w RP, a może i UE!
Brawo za pomysły i prace! Dziekuje za fajne artykuły!

Dwa razy odważyłem sie samodzielnie grzebnąć - zrobiłem wyłącznik Kickstartu CDTV a drugim razem próbowałem dorobić port standardowej myszki i joya ale tylko spaliłem bezpiecznik :P.
Po drugim razie już tylko kupuje dodatki.
[#2] Re: Małe co nieco dla posiadaczy CDTV - część 2

@Skotos, post #1

Chciałbym kiedyś obejrzeć Twoją CDTV

Prosze bardzo, zapraszam. Jesli ktos ma blisko do Oswiecimia to moze do mnie wpasc obejrzec moja CDTV.

Brawo za pomysły i prace! Dziekuje za fajne artykuły!

Ciesze sie ze komus sie podobaja.

Jedyne czego mi jeszcze brakuje do szczescia to HDD. Ponadto chce jeszcze podmienic na nowszy (2.3) CDTV Boot ROM.
Z tego co widzialem niektorzy uzytkownicy maja tez 2 MB CHIP, ale niestety ciezko jest zdobyc to rozszezenie.
[#3] Re: Małe co nieco dla posiadaczy CDTV - część 2

@Phibrizzo, post #2

Z tego co widzialem niektorzy uzytkownicy maja tez 2 MB CHIP, ale niestety ciezko jest zdobyc to rozszezenie.

Jest w elboxie ale nie patrz na cenę .


Benedykt
[#4] Re: Małe co nieco dla posiadaczy CDTV - część 2
Ilość modyfikacji robi wrażenie.
[#5] Re: Małe co nieco dla posiadaczy CDTV - część 2

@Benedykt Dziubałtowski, post #3

To nie jest taka prosta sprawa. Aby mozna bylo miec 2 MB CHIP nalezy wymienic uklad Fat Agnus na Super Fat Agnus stosowany w A500+ lub A600.
Dawno temu takie rozszezenia byly dostepne teraz to tylko mozna poogladac jak wygladaja na Amiga Hardware-Book.
[#6] Re: Małe co nieco dla posiadaczy CDTV - część 2

@Benedykt Dziubałtowski, post #3

Z tego co widzialem niektorzy uzytkownicy maja tez 2 MB CHIP, ale niestety ciezko jest zdobyc to rozszezenie.

Jest w elboxie ale nie patrz na cenć .


Jeśli mówisz o Elbox CDTV/2 to jest to 2 MB Fast Ram. Mam to.

O 2 MB Chip słyszałem tylko i na pewno wiąże sie z wymianą Fat Agnusa.

Do Roberta: nie mam blisko do Oświecimia, ale marzy mi sie jakaś amigowa impreza - dla CDTV-maniaków :) - ile rzeczy możnaby zobaczyć! Oświecim jest niedaleko Krakowa, wiec Amimajówka/Amizaduszki - kiedyś trzeba sie tam umówić. HDD w CDTV bardzo polecam. Niesamowicie poprawia predkość i komfort używania tego sprytnego komputera.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem