Komentowana treść: Blender dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki
[#1] Re: Blender dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki
Fajnie, że wreszcie i OS4 doczeka się tego programu.
Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego nikt się za portowanie Blendera na OS4 nie bierze. Ostatecznie można obejść się bez wsparcia 3D ze strony karty graficznej przy pracy - co najwyżej podgląd sceny będzie wolniejszy.
[#2] Re: Blender dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki

@APC74, post #1

Moim skromnym zdaniem, lepiej pracować w wireframe, niż na powolnym choć pełniejszym podglądzie, a bez sprzętowego wspomagania 3D, nie ma co liczyć na szybki teksturowany podgląd w czasie rzeczywistym.
[#3] Re: Blender dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki

@APC74, post #1

A ja sie dziwie, ze w ogole cokolwiek powstaje na system, ktorego nie mozna kupic, bedzie mozna kupic juz tuz tuz, tylko drobne prawne problemy przemina i w ogole..

PS.Wcale nie troluje - to wynik tego co widze od kilku lat :(
[#4] Re: Blender dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki

@MrT, post #3

A zalozmy, ze w koncu sie ludzie doczekaja to wolalbys sam system? Mysle, ze to nie jest zle, nawet jezeli ja, czy Ty nie mamy dostepu do OS4... .
[#5] Re: Blender dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki

@Lokaty, post #4

Bedzie tak jak z klasykiem:juz niedlugo,za momencik i okazalo sie ze dzieli nas przepasc technologiczna,21 wiek a ludzie dalej na a1200,ech.
[#6] Re: Blender dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki

@AmiChris, post #5

maSZ RACJE. W sumie mogli by najpierw skonczyc a potem sie chwalic ze zrobili
[#7] Re: Blender dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki

@dzordan, post #6

Czyzby nam "klan" starych scenowcow nadal sie zwieksza na PPA ... ? :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem