Komentowana treść: ScummVM 0.10.0 dla MorphOS-a i AROS-a
[#1] Re: ScummVM 0.10.0 dla MorphOS-a i AROS-a
[#2] Re: ScummVM 0.10.0 dla MorphOS-a i AROS-a
Działa komuś dobrze Elvira 1 lub 2 (w wersji SVN)? Bo u mnie jest kaszana zamiast grafy.
[#3] Re: ScummVM 0.10.0 dla MorphOS-a i AROS-a

@Solo Kazuki, post #2

O ile to, co jest podlinkowane w tym newsie to wersja SVN, to u mnie
działa DOSowa wersja Elvira 1.
[#4] Re: ScummVM 0.10.0 dla MorphOS-a i AROS-a

@Torn, post #3

Hmm... ciekawa sprawa. Ze strony projektu wynikałoby, że gry z serii Elvira działają tylko na wersji SVN. A okazuje się że gry te nie dość że działają na zwykłej wersji, to na dodatek działają na niej lepiej niż na wersji SVN. Elvira 1 działa prawie całkowicie dobrze (niekiedy są lekkie glitche w grafie i muzyka jest dziwnie odtwarzana), a Elvira 2 ma "tylko" złą paletę barw (w wersji SVN obydwie gry są "skaszanione"). Testowałem amigowe wersje Elviry.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem