Komentowana treść: DiskLED 52.3
[#1] Re: DiskLED 52.3
Tam chyba miało być SATA2?
[#2] Re: DiskLED 52.3

@Dzban, post #1

Niekoniecznie. Może chodzi o możliwość podglądania aktywności kart sieciowych, a SANA2 to jest amigowy standard sterowników do sieciówek. Przy okazji mogę się pochwalić, że mój programik NetMeter co prawda pokazuje tylko sieciówki, ale można zobaczyć ruch w pakietach na sekundę, oddzielnie do nadawania i odbioru, oprócz tego działa pod AmigaOS 3.x i MorphOS-em :D
[#3] Re: DiskLED 52.3

@Grzegorz Kraszewski, post #2

"oprócz tego działa pod AmigaOS 3.x i MorphOS-em"

A pod AmigaOS4 też?
[#4] Re: DiskLED 52.3

@Kiv_Master, post #3

Sprawdź i nas poinformuj :P
[#5] Re: DiskLED 52.3

@Kiv_Master, post #3

Niestety nie mam jak sprawdzić. Napisany jest starannie z zachowaniem reguł programowania pod AmigaOS, więc powinien. Ale pewności nie mam. Pod MOS-em działa wersja 68k, nie mam specjalnej wersji natywnej dla PPC.
[#6] Re: DiskLED 52.3

@Dzban, post #1

52.2 (8.7.2007)
- No longer allows adding it twice to AmiDock which crashed.
- Should now work with all PPC native TRACKDISK devices.
- Added support for SANA2 devices, using a smaller delay for disabling
the LED and different colours (blue = read, yellow = write).
[#7] Re: DiskLED 52.3

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Myślę więc, że ta "poprawnie napisana" wersja powinna na AOS4 działać, a gdyby tak cross-kompilatorem zrobić natywną wersję dla AOS4?
[#8] Re: DiskLED 52.3

@Kiv_Master, post #7

A będziesz testował?
[#9] Re: DiskLED 52.3

@Kiv_Master, post #7

A gdyby tak cross-kompilatorem zrobić natywną wersję dla AOS4?

Można, ale po co? Konkurować z DiskLED nie ma przecież sensu...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem