Komentowana treść: PeeVoBill 1.0
[#1] Re: PeeVoBill 1.0
To trzeba mieć jakieś specjlne narzędzie, żeby kopiować pliki z dysku DVD? Może ktoś obeznany w temacie mi wyjaśni (nie mam napędu DVD więc nie wiem).
[#2] Re: PeeVoBill 1.0

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Pozwa na kopiowanie plikow VOB z zabespieczonych DVDkow... starczy?
[#3] Re: PeeVoBill 1.0

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Jeżeli wykorzystujesz płytę DVD jako nośnik danych (tak jak CD), to oczywiście że nie potrzeba. Jeżeli jednak jest to np. oryginalny film, to aby zrobić na własny użytek kopię (z authoringiem), to już tak po prostu Ci się to nie uda. Na Windowsa masz masę tego typu narzędzi, jedne lepsze, drugie gorsze. Ciekawe czy PeeVoBill posiada obsługę płyt DVD9 i możliwość kompresji.
[#4] Re: PeeVoBill 1.0

@mailman, post #3

Jak widzialem ten kawalek softu to raczej wygladal na dosc proste narzedzie (Sciezka do VOBa ---> Sciezka do dysku dla VOBa ---> KOPIUJ)... nie dopatrzylem sie jakichs specjalnych preferencji, ani dodatkowych funkcji.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem