Komentowana treść: Diskimage.device 52.13
[#1] Re: Diskimage.device 52.13
Przydalaby sie wersja dla systemow uzywanych przez wiecej niz 10 osob. :)
[#2] Re: Diskimage.device 52.13

@MDW, post #1

Nie przesadzajmy OS4 chyba więcej niż 10 osób ma w Hyperionie.Prawdą by było stwierdzenie więcej niż 20
[#3] Re: Diskimage.device 52.13

@MDW, post #1

Dla windowsa?
[#4] Re: Diskimage.device 52.13
w każdym razie zapowiada sie ciekawie
[#5] Re: Diskimage.device 52.13
Z ciekawości zapytam - radzi sobie z wieloczęściowymi obrazami płyt DVD?
[#6] Re: Diskimage.device 52.13

@APC74, post #5

A co to takiego? Możesz jakiś przykład podać?
[#7] Re: Diskimage.device 52.13

@mailman, post #6

Np. W trakcie wykonywania obrazu płyty DVD przez Nero i zapisie pliku na partycję FAT32 otrzymujesz obraz płyty pocięty automatycznie przez program. Jest to spowodowane ograniczeniem maksymalnej długości pliku na partycji FAT32 do 4GB. Jeżeli w ten sposób wykonasz obraz płyty jednowarstwowej to otrzymujesz (dla pełnej płyty) 2 częściowy obraz:
obraz.nrg - 4GB
obraz.001 - kilkaset mega

Oczywiście dla płyty dwuwarstwowej części jest więcej.
Windosowe i Linuksowe programy do nagrywania/montowania obrazów radzą sobie z takimi pociętymi obrazami bez problemów i stąd moje pytanie, czy ten program też sobie z nimi poradzi.

Ostatnia edycja: 16.07.07 19:17:31
[#8] Re: Diskimage.device 52.13

@MDW, post #1

To jest informacja o programie na komputery Amiga działające pod kontorlą AmigaOS a nie o czymś na niewydarzone efiki, które ma może 10 osób a pewnie mniej.

Ostatnia edycja: 18.07.07 15:35:04
[#9] Re: Diskimage.device 52.13

@amigafan, post #8

Tak jakby Terony (zwane przez niektórych nowymi Amigami) miało wiele osób.. OK LOL
[#10] Re: Diskimage.device 52.13

@Malin, post #9

Tak jakby amigafan miał OS4...
[#11] Re: Diskimage.device 52.13

@amigafan, post #8

W samej polsce jest już więcej Efik :)
Jak tam Mos na A4000 ? :)

Ostatnia edycja: 18.07.07 19:26:42
[#12] Re: Diskimage.device 52.13

@Malin, post #9

Ma je sporo osób, ale ty zapewne mając dostęp do list sprzedaży w Eyetechu możesz autorytarnie stwierdzić ile osób je posiada.

Co do nazwy to jak na razie to Pegasosy przez niektórych BŁĘNIE i BEZPRAWNIE są nazywane nowymi Amigami.
[#13] Re: Diskimage.device 52.13

@Fei, post #10

A co to ma do rzeczy?

PS: Przyszły już te efiki co zamawiałeś bo po zakończeniu tej transakcji pisałeś, że opuścisz ten portal.
Mam nadzieję, że nie okażesz się kłamliwy i gołosłowny.
[#14] Re: Diskimage.device 52.13

@amigafan, post #8

Ma je sporo osób, ale ty zapewne mając dostęp do list sprzedaży w Genesi możesz autorytarnie stwierdzić ile osób je posiada.
[#15] Re: Diskimage.device 52.13

@GumBoy, post #14

Rozumiem, że tak doby tekst poszedł ci w przysłowiowe pięty ale zachęcam do wykazania minimum inteligencji i inicjatywy bo bezmyślnie naciskać RAmiga+c/RAmiga+v (szerzej znane jako ctrl+c/ctrl+v) potrafi nawet małpa.
[#16] Re: Diskimage.device 52.13

@amigafan, post #15

Sam mógłbyś wykazać odrobinę inteligencji i się domyślić, że cut'n'paste nie było przypadkowe, ale niech Ci będzie. Wyjaśnię Ci.

Nie mając dostępu do list sprzedaży Genesi, stwierdzasz jak to mało Efik jest wśród ludzi, a za chwilę wytykasz komuś innemu że on z kolei nie mając dostępu do list sprzedaży Eyetechu szacuje jak niewielka jest ilość A1 wśród ludzi. Lekko nielogiczne, aczkolwiek wszyscy zdążyli się przyzwyczaić do takich właśnie wypowiedzi w Twoim wykonaniu.

Przyzwyczaić się nie znaczy jednak tolerować i Bogu dzięki.

PS. Uderzenie kogoś jego własnym kijem boli najbardziej jak widać, a jakie przyjemne jest dla bijącego...



Ostatnia edycja: 20.07.07 19:57:36
[#17] Re: Diskimage.device 52.13

@GumBoy, post #16

Przyznam się, że wogóle nie rozumiem o czym mówisz - jakim kijem?
Ty chyba sądzisz, że mi przygadałeś, gdy tymczasem ja uważam, że nieudolnie próbowałeś zastosować kopiuj/wklej i to ja "wygrałem tę utarczkę słowną"

wszyscy zdążyli się przyzwyczaić
Wszyscy czyli kto? Jakiś tłum ludzi siedzi przed twoim komputerem? Czy może dzięki zdolnościom telepatycznym wiesz co myśli każdy z użytkowników tego portalu?
Stosując twoją metodę na to co napisałeś:
Lekko nielogiczne, aczkolwiek zdążyłem się przyzwyczaić do takich właśnie wypowiedzi w Twoim wykonaniu.
Przyzwyczaić się nie znaczy jednak tolerować i Bogu dzięki.
[#18] Re: Diskimage.device 52.13

@amigafan, post #17

> Przyznam się, że wogóle nie rozumiem o czym mówisz
To zrób to co sam sugerujesz innym:
"zachęcam do wykazania minimum inteligencji"

Twój przedpiszca wyraził się wyjątkowo jasno i obrazowo, tam nie ma czego nie rozumieć, chyba że kręcisz z Dodą.

[#19] Re: Diskimage.device 52.13

@amigafan, post #17

Przyznam się, że wogóle nie rozumiem o czym mówisz


Nie po raz pierwszy i nie tylko w przypadku mojej wypowiedzi. Chyba jesteś dla nas zbyt inteligentny po prostu.

Ty chyba sądzisz, że mi przygadałeś,


Owszem, tak sądzę i widać jak na dłoni, że się nie mylę bo odbiegasz od tematu, zamiast napisać skąd możesz wiedzieć ile Efik jest w posiadaniu "ludu", nie mając dostępu do list sprzedaży Genesi.

gdy tymczasem ja uważam, że nieudolnie próbowałeś zastosować kopiuj/wklej


Myślę że jednak bardzo udolnie, bo udało mi się tekst skopiować a potem wkleić, a to chciałem zrobić. Gdzie tu nieudolność?
Jeśli czyny przynoszą 100% zamierzonych efektów, to chyba nie może być o nie (nieudolności) mowy.

Wszyscy czyli kto? Jakiś tłum ludzi siedzi przed twoim komputerem?


Widzę, że skrót myślowy który zastosowałem był za mało wyszukany i za płytki dla tak inteligentnego człowieka.

cytat mojego postu


Miło mi, że metoda którą stosuje taki półgłówek jak ja, znalazła naśladownictwo u takiego intelektualisty jak Ty.

Tylko się określ, bo albo ją krytykujesz, albo ją stosujesz.

PS. Ilość moich postów jest znikoma na tym forum, jak na razie w 100% tolerowana (w przeciwieństwie do Twoich), więc argument chybiony. Przy tych 50 moich postach na krzyż i raptem drugiej wymianie zdań ze mną już sie przyzwyczaiłeś? Bardzo w takim razie elastyczny jesteś.

PS. Wskaż mi nielogiczność w skrócie myślowym który zastosowałem, bo nielogiczność w Twoim rzucaniu tekstów o listach sprzedaży, po czym wygłaszaniu tych analogicznych tez, bez dostępu do analogicznych list, jest nader oczywista i dziwię sie że tak inteligenty człowiek ja Ty jej jeszcze nie dostrzegł.

Ostatnia edycja: 24.07.07 11:51:54
[#20] Re: Diskimage.device 52.13

@GumBoy, post #19

Wskaż mi nielogiczność w skrócie myślowym który zastosowałem
Widzę, że moje skróty myślowe mogą stanowić zbyt wielkie wyzwanie intelektualne więc jeszcze raz i łopatologicznie:

Mówisz o jakichś bliżej nie sprecyzowanych "wszystkich" - czyli kto? "wszyscy" u ciebie w domu? "wszyscy" z twojego osiedla? "wszyscy" w Polsce? nie wiadomo o kogo chodzi. To raz, a dwa w nielogiczności twojej wypowiedzi to to, że możesz mówić tylko i wyłącznie za siebie bo nie widziałem nigdzie abyś był wybrany przez tych tajemniczych "wszystkich" czy też posiadał zdolność czyania w ich myślach, że z taką pewnością się wypowiadasz za "nich" czy w ich imieniu o "ich" odczuciach.
Więc możesz jedynie napisać "ja" zamiast "wszyscy" bo inaczej jest to zdanie nielogiczne.
Jak widać stosujesz to samo co w moich wypowiedziach potępiasz.
Więc się określ, bo albo to krytykujesz, albo stosujesz.
[#21] Re: Diskimage.device 52.13

@amigafan, post #20

czy też posiadał zdolność czyania w ich myślach,


Nie. W ich komentarzach.

Czepiasz się słówka wszyscy. Fakt, mój błąd.

Errata:

wszyscy zdążyli się przyzwyczaić do takich właśnie wypowiedzi w Twoim wykonaniu.


ma być

wielu zdążyło się przyzwyczaić do takich właśnie wypowiedzi w Twoim wykonaniu.


Potrafię się przyznać do błędu, niemniej jednak nie zmienia to faktu, że czepiłeś sie słówka, uciekając od odpowiedzi na pytanie. Odpowiedzi, której się zapewne nie doczekam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem