Komentowana treść: Zdjęcia poimprezowe
[#1] Re: Zdjęcia poimprezowe
i nasi tam byli i Efiki swoje wystawili.


Obudowa "Hi-Tech" Efiki Stefkosa jest zabójcza ! piwo
[#2] Re: Zdjęcia poimprezowe

@Dopuser, post #1

wiem, staralem sie:)
a na powaznie to brak czasu przy tego rodzaju pracy o zbudowanie jakiegos boxa.
[#3] Re: Zdjęcia poimprezowe

@stefkos, post #2

Stefkos no buda to maxymalny wypas ! Słuchaj jakie to buty były ? bo pudełko ma ładny design :) no ale żarty żartami z opakowaniami do Efiki może być kłopot ...
[#4] Re: Zdjęcia poimprezowe

@Dorrr, post #3

To pudelko jest od adaptera 2,5-3,5 cala. Wiesz lepiej tak wozic niz w niczym nie opakowane. Jak tylko przyjade na dluzej do pl a to niedlugo to sie tym zajme
[#5] Re: Zdjęcia poimprezowe

@stefkos, post #4

Podobno Krashan miał się zająć produkcją obudów do Efiki, ale sprawa jakoś ucichła.
[#6] Re: Zdjęcia poimprezowe

@Fei, post #5

"Mosistowska" manufaktura? ;)
[#7] Re: Zdjęcia poimprezowe

@stefkos, post #2

Solidnie zamocowane OK :P ale czy te śruby mocujące riser nie robią czasem zwarcia na radeonie? ;)
[#8] Re: Zdjęcia poimprezowe

@Kiv_Master, post #7

niet, efika smiga...zadnych zwarc, jest aktualnie moj jedyny sprzet "deweloperski" pod reka
[#9] Re: Zdjęcia poimprezowe
Nie wiem czy warte by zmieniac/dodac newsa ale http://mahen.free.fr/photos/NASS2007/
taaaddaaaa!
moje zdjecia
[#10] Re: Zdjęcia poimprezowe

@stefkos, post #9

Heh no chociaż na jednym Cię znalazłem ... Kurcze dobrobyt w tej zagramanicy :) chyba mało tam pijecie :) Kiedy będziesz w Polsce ?? wybierasz się na riverwash ? miło by się było spotkać, pogadać, może moja Efika już dojdzie do tego czasu .... Pozdrawiam serdecznie!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem