Komentowana treść: AmigaOS 4.0 - pierwsze wrażenia wg AmigaWeb.net
[#31] Re: AmigaOS 4.0 - pierwsze wrażenia wg AmigaWeb.net

@kwolf, post #16

Olo :D, dobre sobie. Ile potrzebuje (windows +AERO) a ile OS 4.0 ?


Wiesz, biorąc pod uwage, że teraz nawet każdy komputer z hipermarketu ma dwurdzeniowy procesor, giga ramu, 100-300 GB HD i karty pokroju gf8500gs-gt to wymagania Visty raczej nie mają znaczenia ;).

Co jak co, ale w tym wypadku OS 4.0 wygrywa. Wydajnosc srodowiska sie liczy

Na prędkość działania windowsa nie narzekam ;) na brak softu też nie

Pozatym nie porównywałem wydajności, tylko wygląd, a standardowy wygląd OS4 mi się po prostu nie podoba i już, bardziej podoba mi się standardowa Vista, chyba mam prawo tak powiedzieć
[#32] Re: AmigaOS 4.0 - pierwsze wrażenia wg AmigaWeb.net

@Olo, post #31

Widzialem oferty z marketu - i tam komputer pod Viste mial 512 mega ramu.... Wiem, że to rzeźnia, ale taki urok marketów...
[#33] Re: AmigaOS 4.0 - pierwsze wrażenia wg AmigaWeb.net

@waldiamiga, post #20

Jezeli to byla ubiegloroczna Amimajowka to widziales OS4 po 3 badz 4 "updejcie", a MOSa bodajze 1.4.5.
[#34] Re: AmigaOS 4.0 - pierwsze wrażenia wg AmigaWeb.net

@Kaczus, post #32

tak racja, a najfajniejsze jest to ze sprzedaja laptopy z taka iloscia RAM i pisze Designed by VIsta.
Ja tego nie czaje.
Zreszta i tak wszyscy czekamy na MOSa 2.0 ktory pokaze klase :).
[#35] Re: AmigaOS 4.0 - pierwsze wrażenia wg AmigaWeb.net

@Lokaty, post #33

Nie.Było to w 2005,a dokładnie 28.05.
Ubolewam nad tym,że byłem tam tylko raz choć z domu mam 30-40 minut jazdy.

Ostatnia edycja: 23.07.07 13:43:00
[#36] Re: AmigaOS 4.0 - pierwsze wrażenia wg AmigaWeb.net

@waldiamiga, post #35

Faktycznie wielka szkoda, ale grunt, ze Ci sie podobalo OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem