Komentowana treść: Władze miasta Kent tracą cierpliwość
[#31] Re: Władze miasta Kent tracą cierpliwość

@DRACOX, post #30

z tego co wiem, to mnie konta chyba jeszcze nie skasowali... ale jakby Ci to wytłumaczyć... pisał Z.Herbert:
<<< wycięte - autocenzura - nie będę się tutaj podbudowywał autorytetem wielkiego poety >>>
Zresztą zostawmy Herberta w spokoju, nie lubię eXeca, mnie pewnie tam nie lubią, więc nie wchodzę i nie komentuję. Nie ma innych przyczyn. Myślę, że wielu uważa podobnie.


Ostatnia edycja: 25.07.07 23:22:57
[#32] Re: Władze miasta Kent tracą cierpliwość
Były już aminapoje, amikoszulki, amizapałki, amiskarpetki (i tak dalej), więc nawet chyba dobrze, jeśli nie będzie amihali widowiskowej...
[#33] Re: Władze miasta Kent tracą cierpliwość

@wali7, post #29

Liczenia do 10 latami sie uczyles? ;)
[#34] Re: Władze miasta Kent tracą cierpliwość

@reactor, post #33

nie, na PPA trzeba liczyć do dużo więcej niż do 10...
co do długości nauki, to moja córka na świadectwie z pierwszej klasy ma napisane, że umie liczyć do 40 - chyba jeszcze ciut za mało. Więc jeszcze musi uczyć się drugi rok, czyli to już "lata" ;)
zresztą przyznam się nieskromnie, że z matematyką nie poprzestałem na nauczeniu się liczenia do dziesięciu... uczyłem się "latami" i przydaje mi się w pracy
[#35] Re: Władze miasta Kent tracą cierpliwość

@Fazior, post #14

"a bilowi zrobić proces pokazowy i do pieca :D"

niewiem jaki on duży jest ale podejrzewam że nawet do bigtowerki byłoby go trudno wcisnąć :D
[#36] Re: Władze miasta Kent tracą cierpliwość
jakoś się tym nie zdziwiłem :D . Zdziwiło mnie, że sa "ludzie", którzy się nabierają na słowo"Amiga" - że ono może coś znaczyć. Pewnie polecieli na nazwę - że popularna. No i kicha :D
[#37] Re: Władze miasta Kent tracą cierpliwość

@DRACOX, post #30

bo na exec wstepu nie maja?

Tylko nierozwazny wchodzi dwa razy w ta sama "kupe"
[#38] Re: Władze miasta Kent tracą cierpliwość

@MDW, post #24

To ty jeszcze nie wiesz, ze Amiga Inc to taka swietna firemka do wykazywania wszelkiego rodzaju strat?
[#39] Re: Władze miasta Kent tracą cierpliwość

@gucio, post #3

tylko ze hyperion skads tez wzial zrodla...jakby wywalil to co jest ze zrodel amigaos 3.x to by nic uzywalnego nie zostalo.
[#40] Re: Władze miasta Kent tracą cierpliwość

@reactor, post #33

Zacytuje Alfreda Adlera: "Co gorsza, wielu ludzi orientuje się w tej dziedzinie tak słabo, że nie odróżnia prawdziwego matematyka od debila mnożącego w pamięci sześciocyfrowe liczby"...
[#41] Re: Władze miasta Kent tracą cierpliwość

@Andrzej Drozd, post #37

Pierwsze AMIgi tworzyli konstryktorzy , izynierowie ktorych cenie.


W firmie były tez dupki od marketingu, ktorzy ucinali priojekty do 1200 dali gorszy procek i gorsza grafike niz mogli. Wciskali ludziom starsze konstrukcje i tak robia do dzis. Z drugiej strony od poczatku NIe potrafili wykorzystac przewagi pierwszych konstrukcji i ich odpowiedznio zareklamowac. JAk widac z POSTA z UMOW sie nie wywiazuja.

Z twotrcami Pegazosa i MOrph OSa tez SIEROTY sie dogadac nie moga, po sadach ciagna.

Nie ma co sie okłamywac ci ludzie sa do dzis tam w frmie i psuja. Sadze ze to sa najgorsi wrogowie Amigi tak naprawde od poczatku.... z takimi niedorajdami to i M$ by splajtował ;)
[#42] Re: Władze miasta Kent tracą cierpliwość
Jakiś czas temu (pomimo wielkiego sentymentu) straciłem cierpliwość i puściłem sprzęt na allegro. Początkowo było trochę żal ale takie informacje utwierdzają mnie w słuszności mojego posunięcia.
[#43] Re: Władze miasta Kent tracą cierpliwość

@Vasaa, post #42

Mam Głeboko w Zadzie to co sie dzieje, niech sie udławia.

A ja tam mam moja AMige do dzis, bo poprostu do grafiki czesto mi potrzebna i lubie, nie zalezy mi na nowych modelach. A jesli kupie kiedys nowa amige to tylko wtedy jesli bedzie super, bedzie miała soft jaki mi potrzeba, konkurencyjna cene i mozliwosci, nie dlatego ze ma nalepke taka czy inna ......Niech pamietaja ze o Klienta trzeba walczyc. "Klient Nasz pan" niech sie wiec zaczna starac wreszcie.
[#44] Re: Władze miasta Kent tracą cierpliwość

@MDW, post #24

To szczegóły... Nie wydaje mi się, żeby komukolwiek spedzało to sen z powiek. Bo "kto za to wszystko płaci? pan płaci, pani płaci... społeczeństwo"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem