Komentowana treść: Stardust - recenzja
[#1] Re: Stardust - recenzja
Widzę, że Sebastian trzaska jedną recenzję za drugą. Pozazdrościć... Ja mam jakiś kiepski rok jeśli chodzi o amigowe gry - większości tych, w które gram nie mogę ukończyć, a co za tym idzie zrecenzować :(
[#2] Re: Stardust - recenzja
kurde nie wiem jak to sie stalo... ale przeoczylem ta gre !

Gralem u kumpla na 1200 w SuperStardusta - super gierca, ale na slabszych Ami tego nie widzialem .. ba nawet nie slyszalem o tej grze w wersji OCS
[#3] Re: Stardust - recenzja

@selur, post #2

SuperStardust byl wysmienity, na a1200 u wujka fruwalismy nocami calymi (ja wtedy mialem a500..a lata to byly..hmm..1994,95?..:)
[#4] Re: Stardust - recenzja

@PopoCop, post #1

Pewnie ma ostatnio coś wiecej czasu :P, ja pamiętam jak trzaskał recenzje jeszo w ACS i to sporo większe ;)
[#5] Re: Stardust - recenzja
gra jest rewelacyjna super
[#6] Re: Stardust - recenzja
Ta recenzja to wyszła ciekawsza od gry. OK Mnie Stardust jakoś nigdy nie wciągnął. To chyba przez te tła - wolałem podziwiać podkłady niż grać.

Stardust, dzięki tunelom, które niebywale były czymś nowym w strzelaninach...

To "niebywale" to chyba niepotrzebne lub powinno być przesunięte dwa wyrazy dalej - przed wyraz "nowym"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem