Komentowana treść: MakeCD 3.2d public beta 12
[#1] Re: MakeCD 3.2d public beta 12
A polskiego "locale" nadal brak :(
[#2] Re: MakeCD 3.2d public beta 12
Mogli by też źródła puścić, można by to wtedy dalej pociągnąć, albo przepisać pod jakiś bardziej ludzki interfeace.
[#3] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@MinisterQ, post #2

A propos żródełek: żródełka DVDRecord się marnują :(
Może jakaś dobra duszyczka skompiluje na 68k...

[#4] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@Dopuser, post #3

Adres?
[#5] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@MinisterQ, post #4

Adres ? Na PPA ! :)

http://www.ppa.pl/artykuly/download/dvdrtools-0.3.1-build.tar.bz2
[#6] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@Dopuser, post #5

Najciemniej pod latarnią. ;)
[#7] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@MinisterQ, post #6

A ja pozwolę sobie na małą prywatę:

MINIQ - SKĄD WYRWAŁEŚ TO WDZIANKO??!!??!! NOSZ ZAJ****TA KOSZULKA!!!! :)

Pozdrawiam!! :)
[#8] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@quantor, post #7

Ze sklepu. ;)
30 zł sztuka. Do kupienia w Fashion House między Jaworznem a Sosnowcem. ;) Z tego samego zestawu mają jeszcze tematycznego "ojca dyrektora", i kilkanaście innych wzorów. ;)
[#9] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@MinisterQ, post #8

http://www.chomiks.com/ tu masz np takie, jaka jakosc nie wiem, ja
zagladam tam tylko ze wzgledu na komiks :)
[#10] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@Kaczus, post #9

Z chomików też mam jedną - "Teraz k* my" :D
[#11] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@Norbert, post #1

Zgłoś sić to Ci podeślć.
[#12] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@MinisterQ, post #2

źródla tritona są, można by teoretycznie zrobić wrapper na mui
[#13] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@rzookol, post #12

Tylko po co ?
[#14] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@Dopuser, post #5

Niestety nie jest to proste "configure & make" - projekt wymaga kilku egzotycznych bibliotek linkowalnych. Poszukam, i zobaczę co się da zrobić. Ale nic nie obiecuję.
[#15] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@Norbert, post #1

A polskie locale nadal gdzieś ktoś z AIRI kisi na dysku, albo i już nawet tego nie ma... Poza tym jeśli lokalizacja wydaje Ci się tak banalna, że nic tylko narzekać, to może tak zakasać rękawki i przysiąść do klawiaturki, aby cokolwiek zrobić. Ja osobiście mam za dużo projektów obecnie na głowie (dzisiaj OS4 zostało zsynchronizowane z ostatnią beta z wczoraj, poza tym w tygodniu był Wookiechat, WHDLoad i skład TotalAmiga, pracy i życia osobistego nie licząc)... Niestety polska sekcja ATO to w tej chwili aż 1 czynna osoba... Resztę sobie dopowiedz sam...
[#16] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@Mandi^ATO, post #15

A ja mam :D Polskie locale robil Adam Zalepa z Marcinem Orlowskim o ile sie nie myle. Wiem, bo kupilem kiedys w X-Sofcie taki poradnik "Make CD w praktyce". Tam byla dolaczona plytka i byly te locale. A sa naprawde fajne, oprocz komunikatow jest przetlumaczona cala pomoc i nawet dokumentacja. Naprawde sie postarali :) Jak chcecie to moge poszukac tych locali i jakos je udostepnic.
[#17] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@libicki, post #16

Przed udostepnieniem tej lokalizacji i dokumentacji zapytaj sie autorow o zgode na zamieszczenie plikow publicznie w sieci.
[#18] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@grxmrx, post #17

Te locale jak mnie pamięć nie myli kiedyś na Aminecie wisiały... Tak coś mi świta, że stamtąd je ściągałem...
Ale są w standardzie AmagaPL, przydałyby się też w ISO... :P
[#19] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@quantor, post #18

> Ale są w standardzie AmagaPL, przydałyby się też w ISO

Z tego co pamiętam, to Kaczuś chyba napisał konwerter.
Dokumentację natomiast skonwertujesz np. APLKonwerterem (Aminet).
[#20] Re: MakeCD 3.2d public beta 12

@libicki, post #16

Mam te locale na pewno, ponieważ ciągle używam MakeCD :)
Nie udostepnie, ponieważ nie mam do tego prawa (powinienem jeszcze mieć orginalnego maila z kodem i jestem pewien, że było tam zastrzeżenie praw), autorzy muszą sie gdzieś publicznie wypowiedzieć, wtedy owszem moge wystawić (jeśli autorzy tego nie mają :) ) - kto chetny kontaktować sie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem