Komentowana treść: Poseidon 3.8
[#1] Re: Poseidon 3.8
Osoby zainteresowane rejestracją pakietu w tej wersji, powinno to rozważyć na przestrzeni najbliższych kilku miesięcy.


Sorki ,że się czepiam ale czy tam nie powinno być powinni ??

A swoją droga zastanawia się co w końcu wynikło ze sporu między elboxem a autorem poseidona . Czy ta wersja działa ze spiderem??


Benedykt
[#2] Re: Poseidon 3.8

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

ja bym dal powinny;)
[#3] Re: Poseidon 3.8

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Czy ta wersja działa ze spiderem??

Właśnie sam chciałbym znać odpowiedź na to pytanie. Ktoś coś wie?
[#4] Re: Poseidon 3.8

@TomK, post #3

Ja wiem. Wystarczy zainstalować i sprawdzić :) Tak więc ze Spiderem działa pięknie ta nowa wersja 3.8, jak i 3.4 i 3.6.
Ja czekam na obsługę Bluetooth i WiFi podpiętych pod USB. Ale jak ja razie to kicha :(
[#5] Re: Poseidon 3.8

@kmilota, post #4

A może ktoś zauważył jakąś konkretną różnice w stosunku do wersji 3.6? Ja nic szczególnego nie zauważyłem. Wszystko co mam i działało na 3.6, działa tak samo na 3.8.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem