Komentowana treść: CNet.device 1.9b3
[#1] Re: CNet.device 1.9b3
Mam pytanie: czy karta sieciowa PCMCIA, sterownik cnet.device oraz program Miami wystarczą by delektować się Internetem poprzez Neostradę oraz router na Amidze?
[#2] Re: CNet.device 1.9b3

@Minniat, post #1

"zapodaj" to pytanie na forum ppa. Tam dostaniesz konkretna odpowiedz. Pozdro
[#3] Re: CNet.device 1.9b3

@Minniat, post #1

Jezeli chodzi o sam router, do ktorego jest podpieta Amiga za pomoca zwyklego kabelka i sieciowki PCMCIA oraz sterownika cnet.device. To...wlasnie tak teraz mam :)
Gorzej z udostepnianiem netu z PC, po przez ten sam router. Ale nie mam czasu narazie sie tym zajac ;)
[#4] Re: CNet.device 1.9b3

@MaveRick, post #2

o MaveRick:) dawno tu nie zagladales.
[#5] Re: CNet.device 1.9b3

@Andrzej Drozd, post #3

A mi to cnet.device nie chce dzialac w Genesis. Dotychczas uzywalem 3c589.device. Chcialem sprawdzic czy cnet.device bedzie szybsze.

No coz, poszukam rozwiazania na forum PPA i w necie. Moze to dlatego, ze karte sieciowa mam 3com.
[#6] Re: CNet.device 1.9b3

@CJ Warlock, post #5

A, to spoko, poniewaz mi Genesis tez nie bardzo chcial dzialac. Nie przekladalem sie za bardzo kiedys, a bo i DHCP toto nie ma (oprocz jakiegos patcha). Czyli moze i dobrze ze sie nie przykladalem, poniewaz statycznie kiedys nie moglem byc polaczony. :)
[#7] Re: CNet.device 1.9b3

@CJ Warlock, post #5

ale cnetd.device nie obsługuje kart 3Com
Genesi nie ma tu nic do rzeczy
[#8] Re: CNet.device 1.9b3

@CJ Warlock, post #5

Może nawet na pewno! ;)
[#9] Re: CNet.device 1.9b3

@quaint, post #4

zagladam codziennie po kilka razy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem