Komentowana treść: Jaki jest AmigaOS 4.0?
[#1] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?
Kokos dobra robota !!

Artykuł przeczytałem z dużym zaciekawieniem.Jednak jakoś takoś czuje niedosyt......wydaje mi się ,że autor artykułu mógł bardziej wyczerpać niektóre tematy .



Benedykt
[#2] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?
ładnie, robi wrażenie system.
Widać że hyperion zrobił kawał doberj roboty
[#3] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?
Dzięks za tłumaczenie ;)
[#4] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Łiii! Ale teraz jestem fajny! ;) Może nawet Fei mi coś prześle. ;]
[#5] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?

@Kokos, post #4

Pakownia nr 4 w poznaniu pozdrawia?

No to teraz ktos z toba MUSI zrobic wywiad!!!!

Tlumaczenie wydaje sie byc dokladne, nie porownywalem wnikliwie z oryginalem.



Ostatnia edycja: 14.08.07 10:10:17
[#6] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?

@Kokos, post #4

Czy bedziesz tez tlumaczyl kolejny artykul, na temat Raptora?
[#7] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?

@reactor, post #6

A jest taka potrzeba? :>
[#8] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?

@Kokos, post #7

Jasne ;)
[#9] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?

@Kokos, post #7

Tak samo jak w przypadku artykulu, ktory juz przetlumaczyls, tym bardziej, ze artykul o Raptorze jest jakby kontynuacja tematu.
[#10] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?

@Hellena, post #3

Dołączam się do podziękowań za tłumaczenie - przyjemnie się czyta, nie mam zastrzeżeń.
[#11] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?
Hihi. ;)

Ostatnia edycja: 14.08.07 15:40:12
[#12] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?

@Kokos, post #11

Kokos - tłumacz, tłumacz... mufa obiecał że zmieni o nas zdanie - nie mogę się doczekać ;)
[#13] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?

@Kokos, post #11

"Tak trzymać panowie z niebieskich portali,dwa, trzy takie artki miesięcznie a naprawdę sympatycy AmigaOS 4 zmienią o Was nienajlepsze dotąd zdanie."


Zachodnie AOS4owce, raczej maja pozytywne zdanie o PPA. To raczej AOS4osowcy, sztuk cztery (czy jakos tak), czy ilu tam w Polsce ma ten system, beda musieli to zdanie zmienic. :D
[#14] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?

@Kokos, post #7

Pewnie, że jest taka potrzeba. Po angielsku czytać mi się nie chce a po polsku - czemu nie. :D
[#15] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?
Licznik odwiedzin chakiet.
[#16] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?

@Kokos, post #15

Artykul i tlumaczenie ciekawe oby coraz wiecej dalo sie poczytac o os4 nie tylko w kontekscie spraw sadowych.
Az chce sie miec "4" tylko na czym to uruchomic :( mysle o jakims WSPOLCZESNYM i w ludzkiej cenie hardware...

Ostatnia edycja: 19.08.07 19:31:58
[#17] Re: Jaki jest AmigaOS 4.0?

@necavi, post #16

PC + Linux, meeen.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem