Komentowana treść: Kątówka PCMCIA - inne podejście
[#1] Re: Kątówka PCMCIA - inne podejście
i tak wycięcie w dole obudowy rulez :)
[#2] Re: Kątówka PCMCIA - inne podejście

@rzookol, post #1

Ale to rozwiązanie wygląda na ciut wygodniejsze. :D
[#3] Re: Kątówka PCMCIA - inne podejście
calkiem fajny pomysl ktory nosze w sobie od czasu pomyslu zrobienia obudowy do ami. wiec moze kiedys nawet zrobie :) czesci mozbna wziac ze starego laptopa, czesto porty pcmcia sa na osobnej plytce nawet, wiec dodatkowo zyskuje sie calkiem praktyczne zlacze ktore tylko wystraczy odpowiednio przedluzyc.

leszeksas: nie obserwujesz problemow z powdou dlugiego kabla?
[#4] Re: Kątówka PCMCIA - inne podejście

@Valwit, post #3

A mi brakuje takiej karty, która da mi PCMCIA w mojej A4000. Wtedy miałbym WiFi w A4000.
[#5] Re: Kątówka PCMCIA - inne podejście

@Valwit, post #3

Witam , myślałem ze długi kabel będzie robił-zakłócenia lub jakieś przekłamania ale okazało się ze net jak chodził wcześniej na samej karcie pcmcia i teraz po kablu nie robi żadnej różnicy- nie zauważyłem . Miałem problemy jak podłączałem skandoubler po kablu do gniazda RGB w ami( chciałem schowac do obudowy ) - ale to temat na inne rozważanie . Bardzo bym polecał na wykonanie takiej przejściówki pcmcia lub podobnej . ze względu ze port pcmcia w ami jest portem ,,zapomnianym,, i jak by ktoś napisał stery do tego portu to może by było z niego coś wycisnąć ( chodzi mi o karty pamięci- te o większej pojemności)Ja osobiście chciałem ten port wykorzystać zamiast stacje dyskietek Pozdrawiam Leszeksas
[#6] Re: Kątówka PCMCIA - inne podejście

@rzookol, post #1

tak...nie dosc ze biurko zniszczone, to jak ktos przesunie (nieswiadomie np. podczas sprzatania, to zmasakruje cala Amige), to idealnie :P


Ostatnia edycja: 26.08.07 19:33:03
[#7] Re: Kątówka PCMCIA - inne podejście

@Leszeksas, post #5

znaczy jakie stery? i w jakim sensie zapomniane? mozesz podlaczyc sieciowki, wifi, mozna uzywac pamieci flash. co jeszcze bys chcial wycisnac z 16 bitowego lacza?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem