Komentowana treść: Nowy FileMaster
[#1] Re: Nowy FileMaster
Super,wreszcie!To jedyny filerek, ktorego uzywam:)
[#2] Re: Nowy FileMaster
bleee, wersja bguiowa to dno :/
poza tym na klasyku mi pod mosem nie dziala WaitTOF() (ciekawe dlaczego ale pewnie i tak sie nie dowiem) więc, przy pierwszym wywołaniu tej funkcji filemaster sie zamraża
[#3] Re: Nowy FileMaster
FileMaster zawsze był moim podstawowym programem do zarządzania plikami. Bardzo mnie cieszy wiadomość, że program znów będzie rozwijany.
Wielkie brawa dla Christiana OK
[#4] Re: Nowy FileMaster
Ostatnią używalną wersją (jaką pamiętam) była 3.0. Przesiadka na bgui w 3.1 była porażką, imho.

Tyle pamiętam z mojego amigowania parę lat temu.
[#5] Re: Nowy FileMaster

@UZi, post #4

Ja do tej pory czasami uzywam 3.0 beta 2.1
3.1 jakos wieszalny byl czy cos, nie pamietam juz :)
[#6] Re: Nowy FileMaster
a ja tam wolalem disk master przynajmniej dalo sie go dalo skonfigurowac calkowicie po swojemu
[#7] Re: Nowy FileMaster

@Banderas, post #6

Odkad mialem a1200 z fastem tylko dopus sie liczyl,reszta to byly ciekawostki ;).

Ciekawym programikiem choc malo znanym byl dir work (1 i 2),a szkoda bo mozliwosci konfiguracyjne przekraczaly aktualnie znane.
[#8] Re: Nowy FileMaster

@AmiChris, post #7

O, to jak mowimy juz o "plikowcach", to na gornej belce, oprocz DOpusa, FileMastera i DiskMastera, mam jeszcze Filera z Aminetu :)
[#9] Re: Nowy FileMaster

@Andrzej Drozd, post #5

Wlasnie przetestowalem dziada. Pierwszy raz po wejsciu i zapisaniu prefsow zamrozil mi kompa. Pozniej juz bylo niby ok, ale FM nie pamieta prefsow. Ustawilem mu tak aby sie wyswietlal na oknie WB, jednak za kazdym razem uparcie odpala sie w jakiejs wyimaginowanej rozdzialce 800x600. Odkladam dziada, wracam do 3.0 i czekam na nowa wersje ;)
[#10] Re: Nowy FileMaster

@Andrzej Drozd, post #9

jak znajde chwile wolnego czasu to napisze do T. Wilena maila z prośbą o udostępnienie źródeł wersji nie opartej o bgui. Z tego co patrzylem to kod w wersji bguiowej (tej poprawionej przez itixa i skompilowanej na mosa) jest taką małą kaszanką w niektórych miejscach więc o totalnym przepisaniu raczej mowy nie ma. Natomiast można by było poprawic wyswietlanie obrazków na RTG, a co najważniejsze dodać obsluge dlugich nazw plików.

ps. i tak wersja Ryszard Wisniowski rulez :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem