Komentowana treść: SFS 1.275
[#31] Re: SFS 1.275

@wali7, post #25

z tego co słyszałem

Przetestowane i...wolno. Da sie zyc, ale sam widzisz ze czesciej jestam na WB...i ten brak ToolsDeamona. Zycie ;)
[#32] Re: SFS 1.275
U mnie pojawił się pewien problem przy formacie partycji w tej wersji SFS. Od trzech lat miałem jakiegoś starego sfs i go nie aktualizowałem. Teraz zachciało mi się zrobić porządki na HDD i zrobiłem 23GB wolnego miejsca na których stworzyłem nową partycję (zamiast 3 mniejszych starych :D). Na 1.275 po formatowaniu stwierdził że partycja jest niedosowa i klapa... Więc użyłem sterownika 1.273 i sformatowałem... Wyszło pięknie :] Dodam że moja Ami to A1200 HD 40GB Samsung i turbo B1260/50/32MB OS3.9. Mi to nie przeszkadza, że mam teraz 1.273, bo i tak 2GB nie przekroczę na pliku, ale to troszkę dziwne czemu tak się stało, że nie mógł ukończyć formatowania...
EDIT: Tak to jest jak się nie czyta pliku "changes" :D Kurde -> Zmienili identyfikator filesystemu... Teraz ma końcówkę "02" zamiast "00"...

Ostatnia edycja: 04.09.07 18:46:21
[#33] Re: SFS 1.275

@Radek, post #32

"00" czyli SFS\0 tez jest w tym, tylko faktycznie ma jakis blad, bo nawet jak zrobilem qformat partycji w SFS\0 to byla "niezainicjowana" mam FastATA. teraz w RDB mam dwa SFS stary 1.254 jako \0 i nowy 1.275 jako \2 :) aha i teraz na blacie mam jeszcze jakis wirtualny "busy" naped SFS\2
[#34] Re: SFS 1.275

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #33

Masakra mieć dwa filsystemy tego samego typu... Tzn. 2xSFS... Ale partycja jest dobra... Na 512 jest wyraźne przyspieszenie względem standardowego FFS... Na razie nie mam czym zapchać tej partycji ale chyba nic w tym złego :] Ja niestety nie mam żadnego przyspieszacza sprzętowego, a z Fastata mam złe wspomnienia bo miałem kiedyś do czynienia z jakąś kopniętą FastAtą.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem