Komentowana treść: Change It 0.3
[#1] Re: Change It 0.3
fajny url do pliku:)
no ale widocznie jestem wrazliwy na ten adres:)
[#2] Re: Change It 0.3

@stefkos, post #1

Jest to polska gra pod AmigaOS 4 więc gdzie miałaby być jak nie na polskim portalu poświęconemu tej tematyce?
Ale jak kogoś to tak bardzo boli to może też ją pobrać z OS4depot (gdzie miała się pojawić - być może już tam jest) - wtedy nie będzie "skażona" eXeciem.

Ostatnia edycja: 04.09.07 17:09:58
[#3] Re: Change It 0.3

@amigafan, post #2

Wybacz, ale jest to gra pod wszystkie amisystemy, łącznie z MOSem i AROSem. W archiwum również znajdują się wersje na wszystkie amisystemy.
[#4] Re: Change It 0.3

@MinisterQ, post #3

Cóż, czyli do doskonałości jej jeszcze trochę brakuje
[#5] Re: Change It 0.3

@amigafan, post #4

Chodzi o brak wersji na zloMaci? ;)

Ostatnia edycja: 04.09.07 17:30:10
[#6] Re: Change It 0.3

@MinisterQ, post #3

Faktycznie, moja wina. Zapomnialem napisac w newsie ze w archiwum dostepne sa rowniez wersje pod OS4, MOSa oraz AROSa.
[#7] Re: Change It 0.3

@amigafan, post #4

To prawda ze gra posiada jeszcze kilka niedoskonalosci np brak dzwieku.
Jesli jednak masz cos konkretniejszego na mysli to prosze powiedz.
Kazde komentarze, nawet te krytyczne beda mile widziane.
[#8] Re: Change It 0.3

@Phibrizzo, post #6

Dopisane.
[#9] Re: Change It 0.3

@Phibrizzo, post #7

Wiesz - do krytykowania to zawsze znajdziesz wielu chętnych. Ale gdy potrzebna jest pomoc lub wsparcie.. zaczynają się schody.
A tak przy okazji - może ktoś napisze jakąś fajną muzyczkę czy inne efekty dźwiękowe dla gry Roberta ? Widać, że w temacie grafiki znalazł się chętny.. więc kto następny ?
[#10] Re: Change It 0.3

@Malin, post #5

Obawiam się, że Amigafan za wadę tej gry uznał to, że oprócz wersji na AOS4 w archiwum znajdują się też wersje na inne amigowe systemy. Ciekawe jak zareaguje, gdy zajrzy do dokumentacji i sprawdzi, kto wykonał kompilację kodu Phibrizzo na AOS4... :D
[#11] Re: Change It 0.3

@MaaG^dA, post #9

...czy inne efekty dźwiękowe dla gry Roberta...

Sample do skórek już czekają na dysku...
[#12] Re: Change It 0.3

@amigafan, post #4

Cóż, czyli do doskonałości jej jeszcze trochę brakuje

Czyli jakby miała wersję tylko na AmigaOS 4 to byłaby doskonalsza? To już nie jest śmieszne. To jest żałosne.
[#13] Re: Change It 0.3
Powiększyła się liczba podkładów graficznych autorstwa Aleksandra "ACP74" Chylińskiego.

Dopiero to zauważyłem (tak to jest, gdy nie czyta się wiadomości do końca :( )- po przeczytaniu tego zdania ktoś mógłby wywnioskować, że jestem autorem całej grafiki w grze i tylko dorysowałem kolejne skóry. Grafikę (skóra "Apple Spring") od początku tworzyli Janusz Tomzik i Szymon Tomzik. Ja przyplątałem się ze swoimi skórami dopiero teraz. Może tak:

"Powiększyła się liczba podkładów graficznych o skóry..."

Ostatnia edycja: 04.09.07 22:04:54
[#14] Re: Change It 0.3

@APC74, post #10

Ciekawe jak zareaguje
Jak na razie to kto inny nadmiernie zareagował na adres serwera z którego można ściągnąć grę.
[#15] Re: Change It 0.3

@APC74, post #13

ACP74 czy APC74, nieludzki nick :D
[#16] Re: Change It 0.3

@Fazior, post #15

To nie jest nick tylko monogram, czyli ozdobny inicjał. ;)
[#17] Re: Change It 0.3

@APC74, post #16

Luz, chodzilo mi o to ze ktos go przekrecil APC ACP
[#18] Re: Change It 0.3

@Fazior, post #17

Wiem, to Szaman rozsyłając wiadomości popełnił "czeski błąd" (na Aminecie w readme też tak jest :) ), ale nie ma co robić z igły widły - czy jakoś tak ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem