Komentowana treść: Marek Hyla (Twin Spark Soft) - wywiad
[#1] Re: Marek Hyla (Twin Spark Soft) - wywiad
Przyjemny wywiad. O wiele ciekawszy niż "fraktalowy bełktot" na 11 ston w ostatniej Total Amidze :)
[#2] Re: Marek Hyla (Twin Spark Soft) - wywiad

@slay, post #1

Za trudne było?
[#3] Re: Marek Hyla (Twin Spark Soft) - wywiad

@slay, post #1

"Przyjemny"? Ten wywiad jest GENIALNY! Moim zdaniem to najlepszy i najciekawszy wywiad, jaki dotychczas przeprowadził Benedykt Dziubałtowski (a sama końcówka była po prostu zabójcza OK ). Wielkie brawa.
[#4] Re: Marek Hyla (Twin Spark Soft) - wywiad

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Nie, w sumie bułka z masłem :) Jednak sięgając po Total Amige oczekuje raczej amigowej publicystyki, a nie matematycznych wykładów, tych jest dośc gdzie indziej.
[#5] Re: Marek Hyla (Twin Spark Soft) - wywiad

@slay, post #4

Ja podzielam zdanie Slayera. Osoba, która przeprowadziła wywiad zrobiła to fatalnie (a my, tłumacze namęczyć). Zamiast wypytywać o podstawy i rzeczy okołoamigowe, to drążyła temat liczb urojonych, zespolonych i całej tej reszty, która dla normalnego czytelnika nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Wiele pytań, które można było zadać, nawet nie padło...
[#6] Re: Marek Hyla (Twin Spark Soft) - wywiad
Rozwalił mnie trochę fragment o archeologach...
Ale z drugiej strony nie ma sie co gościowi dziwić, zwłaszcza w kontekście niewiedzy co oznaczają pojęcia "AmigaOS4", "MorphOS", etc.
[#7] Re: Marek Hyla (Twin Spark Soft) - wywiad

@mailman, post #5

Nie ma sie czym przejmowac. Benedykt to spoko gosc. Jak komus sie cos nie podoba, to zawsze moga uzywac peceta. Na zdrowie ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem