Komentowana treść: AmiParty 4 - zdjęcia
[#1] Re: AmiParty 4 - zdjęcia
Ten komputer w drugiej galerii, w obudowie po odtwarzaczu VHS (IMG 1915 do IMG 1919) to A1?
Cholercia, jakieś minimalne podpisy do tych zdjęć by się przydały. :-/

Ostatnia edycja: 10.09.07 18:40:54
[#2] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@APC74, post #1

niestety to tylko efika ;)
[#3] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@APC74, post #1

hehe tez tak mi na to wygladalo, a to jest Efika tuner sat :)
[#4] Re: AmiParty 4 - zdjęcia
Nie zaobserwowałem jakiegoś wielkiego przytulania się . No chyba , że fotki są ocenzurowane :)


Benedykt
[#5] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Człowieku.. Gdybym ja tam był (a jeszcze nigdy tak niewiele brakowało ;d)..
[#6] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@adater, post #2

Dla niektórych niestety, dla innych stety. :D

@SKOLMAN
O to nie jest odtwarzacz VHS? Kurcze dałem się nabrać.

Ale otwory to wycięte artystycznie. :D (IMG 1917) Wprost wzroku nie można oderwać od tego zdjęcia. ;) Normalnie Cepelia i Kurpsioskie wycinanki się chowają. :D
[#7] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Polukaj w trzeciej galerii. ;)
Mam nadzieję, że co poniektórzy uczestnicy tego zlotu to pili piwo wyłącznie bezalkoholowe. ;)

EDIT: O Ty zły, niedobry i czepialski Mailmanie... ;) Już poprawiam.

Ostatnia edycja: 10.09.07 19:15:28
[#8] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@APC74, post #7

Imprezę organizował ChaL, więc chyba Alkochalowe, bo alkocholowego tudzież "bez" to na pewno nie ma
[#9] Re: AmiParty 4 - zdjęcia
Skomentuję to, co mnie zainteresowało na tych fotkach czyli A4000T.
Fajna - w oryginalnej obudowie, dysk IBM, ze scandoublerem i sieciówką AriadneII. Tylko po co taki długi kabel od CVPPC - straty jakości obrazu - najlepiej byłoby dać jak najkrótszy a scandoubler i sieciówkę dać o jeden slot niżej. I wiedzę, że za izolację między modułami SCSI i dźwiękowym robi zwykła kartka - czyżby oryginalna izolacja nie wytrzymała próby czasu? :) I stacja trochę pożółkła. :)
[#10] Re: AmiParty 4 - zdjęcia
I znowu mnóstwo bliżej niezidentyfikowanej alkoholizującej się młodzieży, i szarpidruty ze złym ekranowaniem. :P
[#11] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

No nie powiem - pierwszą z LEWEJ
osobę chetnie by się poprzytulało

Ostatnia edycja: 10.09.07 20:34:02
[#12] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@MinisterQ, post #10

primo po pierwsze : tylko nie szarpidruty!! wypraszam sobie. szkoda że nie było Ciebie na AmiParty to miałbyś szansę się popisać i wyekranować sprzęt :D
primo po drugie : prytowym jawnopijcom mówimy stanowcze NIE wieeeelkimi literami.Prawdziwy fan MOSa i Amigi raczy sie zabojczą śliwowicą made by Drako in Piwnica a nie jakimś sikaczem za 2 zł. Marcik może coś o tym powiedzieć bo śliwowicy skosztował i uwaga ..... żyje !! i jeszcze nie jedną prezentację MOSa 2.0 poprowadzi.
[#13] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@koodlaty, post #11

[#14] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@koodlaty, post #11

hmm poczekaj na amizaduszki :) :)
[#15] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@Drako^lM, post #14

będa amitubisianki?
[#16] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@amigafan, post #9

Cieszę się że Ci się podoba :D

Tylko po co taki długi kabel od CVPPC - straty jakości obrazu


Niestety CyberStormaPPC zdobyłem bez kabla i to w dodatku w Kanadzie. Kabel kupiłem w Anglii w AmiKicie.W Polsce nie było jak zdobyć.

że za izolację między modułami SCSI i dźwiękowym robi zwykła kartka - czyżby oryginalna izolacja nie wytrzymała próby czasu?


Tak zwykła karta. Wcześniej nic tam nie było i nic nie izolowało.

I stacja trochę pożółkła

Niestety oznaka czasu. Ale DVD slot in na SCSI

A udało Ci się uruchomić Mosa 1.4.5 na swojej A4000TE ? O ile pamiętam to miałeś trochę problemów. Udało Ci się je rozwiązać?
[#17] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@Sir_Lucas, post #16

Kabel kupiłem w Anglii
A po co aż tam?
Ja mam oryginalny kabel (trzeba było się ogłosić że szukasz to bym odstąpił) ale szybko zastąpiłem go jak najkrótszym.
W pierwszym lepszym sklepie elektronicznym kupiłem 10 czy 15cm taśmy 8żyłowej (ciętej ze szpuli) więc chyba kosztowała 1zł i 2 zaciskane wtyczki po 50gr czy 1zł każda (już nie pamiętam).
Wymierzyłem jak najkrótszy może być kabel i zacisnąłem zaciski - na 8żyłek łatwo wchodzą i bez większego wysiłku (to nie 50żyłowy kabel SCSI gdzie trzeba się nieźle siłować) a oryginalny kabel od CVPPC leży sobie w szafie.
Twoja CVPPC to produkcji phase5 czy DCE?
Czemu ją podłączyłeś prostopadle a nie równolegle jak zaleca instrukcja w przypadku A4000T?

DVD slot in na SCSI
A DVD bez FastATA (AllegroCDFS) czyta płytki DVD bo zastanawiam się czy zmienić CD-RW na DVD-RW?

Najbardziej to zazdroszczę tej oryginalnej obudowy bo ja mam swoją Ami w jakiejś obrzydliwej pecetowej Green BigTower (tylko taka była w efunzine gdy ją kupowałem). A jak się pojawiają oryginalne obudowy do A4000T na niemieckim Ebay to albo po 200euro albo nie chcą słyszeć o wysyłce za granicę.

Ostatnia edycja: 10.09.07 23:23:53
[#18] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@amigafan, post #17

Gdybym tylko wiedział o tym że masz kabel do CyberVisionPPC

CVPPC jest ze stajni DCE z 2000 roku. Chociaż widnieje tam też napis 1998 Phase5.
Żeby zamontować CSPPC i CVPPC musiałem trochę blachy w środku usunąć ze stelarza bo inaczej nie dało się zamontować.
Niestety moja wersja CVPPC ma tylko jedno złącze, do montowania prostopadle.

Obudowa do A4000T jest tutaj:
http://www.infoserwis-sklep.pl/wielka-gratka-doslownie-obudowa-a4000t-p-481.html

A co do DVD to jeszcze sprawdzę jak czyta płytki i dam znać jutro.
[#19] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@Sir_Lucas, post #18

Widziałem tę obudowę.
Oglądałeś jej fotki? Powycinana blacha bo jakiś "inteligent" tam monował A4000desktop i w środku wygląda jak po wybuchu granatu.
Z zewnątrz też nie lepiej.
I koleś chce za to ponad 300zł i pewnie uważa że zrobił "promocję" bo wcześniej chciał 400zł!

Ostatnia edycja: 11.09.07 10:36:25
[#20] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@flea, post #12

primo po pierwsze : tylko nie szarpidruty!! wypraszam sobie. szkoda że nie było Ciebie na AmiParty to miałbyś szansę się popisać i wyekranować sprzęt

Byłem na jednym. Swoje widziałem i słyszałem. ;) Poza tym na imprezach to ja się w elektronika nie zwykłem bawić, chyba że teoretyka, jak silnie się znieczulę jakimś zacnym trunkiem. ;)

Marcik może coś o tym powiedzieć bo śliwowicy skosztował i uwaga ..... żyje !! i jeszcze nie jedną prezentację MOSa 2.0 poprowadzi.

Jak wreszcie puszczą to do ludzi to żadne odświętne prezentacje nie będą potrzebne. ;)
[#21] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@MinisterQ, post #20

skąd tyle goryczy w MiniQ?? a może przestańmy udawać rzeczoznawcow i dobrze się bawmy na każdej imprezie. Bo chyba tak naprawdę o to chodzi, dzięki takim ludziom jak Marcik pozyskuje się nowych fanów MOSa i zyskuje przynajmniej chęć aby coś robić a nie tylko narzekać i zwracać uwagę na pierdoły bo czy wyekranowanie naszych gitar jest aż tak ważne na AmiParty? ważne że coś się dzieje i ludzie się dobrze bawią i przychodzą przynajmniej z ciekawości i pytają co to za impreza... sorry MniQ ale nawet jeżeli MOS 2.0 nie wyjdzie w tym roku to świat się nie zawali :) ;)
jeszcze raz podziękowania dla tych co przybyli bo dzięki Wam takie imprezy mają sens OK ;)

Ostatnia edycja: 11.09.07 21:13:24
[#22] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@amigafan, post #17

na IDE A1200 systemowy CacheCDFS czyta mi bez problemu plyty DVD w nagrywarce DVD, to na SCSI tez musi.
[#23] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@flea, post #21

skąd tyle goryczy w MiniQ??

Spróbuj odróżnić "gorycz" od odrobiny pozytywnej złośliwości i przekory. ;)
[#24] Re: AmiParty 4 - zdjęcia

@amigafan, post #17

No i sprawdziłem DVD są czytane na mojej A4000. Tylko tak jak
napisałem wcześniej nie mam zainstalowanego OS3.9. Moja Ami działa
tylko pod Mosem. Płytki widzi i są pełne nazwy bez żadnych problemów.
Pozdrawiam :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem