Komentowana treść: MyUAE 0.8 dla PalmOS
[#1] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS
oprocz tego amige emuluje calkiem sprawnie Sega Dreamcast ,emulator Uae4All (z tej samej seri na makarona jest jeszcze emu atari ST -DCastaway ,NeoGeoCD -Neo4All ,Snes - Snes4all,Neogeo - Aes4All)
[#2] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS

@DRACOX, post #1

Tzn. sa to emulatory klasy WinUAE - czyli emulacja prawie wszystkiego
lacznie z AGA-ta i JITem, czy jakies minimigi z choinki urwane?

Ostatnia edycja: 13.09.07 01:54:38
[#3] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS

@Andrzej Drozd, post #2

jezeli chodzi o emulacje amigi w Uae4All to jest to wykastrowane do A500+ ze wzgledow praktycznych, 200mhz cpu i 16MB ramu raczej na wiecej nie pozwalaja .
[#4] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS
MyUAE istnieje od dawna (co zresztą widać po numerku) i radzi sobie całkiem nieźle. Emulacji AGA tam raczej nie będzie, ze względu na zbyt małą ilość pamięci w Palmach.
[#5] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS

@Fei, post #4

tO pewnei brilliance cy Dpainta nawet nei ma co probowac uruchamiac ?



[#6] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS

@dzordan, post #5

Palmy maja ekrany 320x480 chcesz na czyms takim DPainta uruchamiac ?
Powodzenia zycze.

Pozdrawiam
[#7] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS

@DRACOX, post #3

Czyli to kolejny emulator po prostu do starych gierek, z braku natywnych odpowiednikow.
Przeciez emulacja A500+, nawet nie mozna sie pobawic. Mozna tylko grac.

Ale czym sie przejmowac. Kazdy wie ze Amiga to zabawka na dyskietki :P
[#8] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS

@RadoslawF, post #6

no chciałbym miec przenosnego dpainta, ppainta, brilliance w kieszeni. MOzna by se małe spritesy animowac :)
[#9] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS

@dzordan, post #5

DPainta próbowałem uruchomić, działał. Nie lepiej jednak użyć jakiegoś programu natywnego na palma?
[#10] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS

@RadoslawF, post #6

Są jeszcze palmy z ekranem 160x160, 240x240, 320x320 no i wymieniony przez ciebie 320x480 OK, Ano jest jeszcze 160x240 :) Więc opcji jest wiele. Zaznaczam że wszystkie powyżej rozdziałki występują w PalmOS5
[#11] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS

@Fei, post #9

Dzieki. kieruje sie przzwyczajeniami:).....Ale pewnie masz racje.
[#12] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS

@dzordan, post #11

Ja również mam takie przyzwyczajenia tylko, że używam wyłącznie PPainta. Robię nim oprawę graficzną dla swojej strony i nie wyobrażam sobie w żaden sposób rysowania na pececie - nigdzie nie znalazłem programu, który by w taki sposób jak PPaint mi odpowiadał. Jeśli coś obrabiam, właśnie w PP, to robię to tylko w 320*200 bo tak mi jest wygodniej ;) Piksele takie duże - trudno nie trafić tam gdzie się chce :D
Ale do rzeczy... Chciałem się zapytać czy na Windows CE również zostało wypuszczone jakieś amigowe UAE? Bo jakiś czas temu szperałem po googlach w tej sprawie i nic nie znalazłem...
[#13] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS

@Radek, post #12

jest tu
http://pocketinsanity.sourceforge.net/index.php?content=uae
a ten na Windows CE działa beznadziejnie. :(( NIe polecam tego emulatora.

Jak robisz "www" to mozesz sprobowac photogenicsa albo pocket pod CE usa dosc znosne...
[#14] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS

@dzordan, post #13

miało byc napisane "Photogenics" lub "POcket artist" :)
[#15] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS

@dzordan, post #14

Z tymże, ja nie myślę o jakimś normalnym współczesnym pocket'cie tylko o staraszym już handheldzie firmy HP - Jornada. Ma on pełną klawiaturkę i w wyglądzie przypomina takiego... hmmm... mini laptopa i mieści się w kieszeni. Pracuje on niestety tylko pod kontrolą Windows CE, który jest wgrany w ROMie tegoż dziwnego sprzętu ;) lub pod linuksem (CompactFlash), który nota bene jest jeszcze w nienajlepszym stopniu rozwoju. Na necie ludzie piszą, że się wlecze i przez to ze ciągle mieli po karcie CF i obciąża procesor - szybciej wyczerpuje baterię. Z tego też powodu zwykle używany jest WinCe... Czyli tak jak myślałem Amisi na tym nie puszczę...
[#16] Re: MyUAE 0.8 dla PalmOS

@Radek, post #15

To ja może napiszę, chociaż to niezupełnie w temacie, że pod DPaintem IV na PSP da się coś narysować. Oczywiście rysik nie wchodzi w tym wypadku w grę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem