Komentowana treść: Cubic IDE 1.10
[#1] Re: Cubic IDE 1.10
Próbował ktoś ściągnąć to uaktualnienie? Mi się nie udało. Zalogowałem
się na stronie podając numer seryjny legalnej pełnej wersji CubicIDE.
No i dostałem tekst mówiący, że zanim będę mógł ściągnąć uaktualnienie
to muszę najpierw zrobić drobną wpłatę (nie jest podane jaką więc
chyba dowolną). No kur... cze. Co to ma znaczyć? :( Za poprawkę
drobnego błędu i nowe ikonki mam znów płacić? Czy to aby nie
przesada?
[#2] Re: Cubic IDE 1.10

@MDW, post #1

A nie prościej zapytać się autora ?
[#3] Re: Cubic IDE 1.10

@MaaG^dA, post #2

Zapytane. :)

Pytanie na PPA było takie trochę retoryczne. :) To swego rodzaju
demonstracja. Chciałem pokazać jaki to ja jestem biedny, bo muszę
płacić za każdą ikonkę. :D
[#4] Re: Cubic IDE 1.10

@MDW, post #3

A tam zaraz płacić... Ja od 3 lat używam darmowego MorphED-a i za nic nie płacę...
[#5] Re: Cubic IDE 1.10

@Grzegorz Kraszewski, post #4

A tam zaraz płacić... Ja od 3 lat używam darmowego MorphED-a i za nic nie płacę...

Ja tez uzywalem darmowego MorphEDa i zgodze sie, ze jest fajny i w zupelnosci wystarczajacy do pisania pod MOSa. Nawet wiecej nie wystarczajacy. Roznice miedzy MorphED a CubicIDE nie sa jakies przeogromne ale jednak sa. MorphED mi sie podobal, a CubicIDE mi sie bardzo podoba. :) Zwlaszcza dla poczatkujacych CubicIDE jest dobry. Bardzo ladnie wszystko jest przygotowane. Wszystko dziala od razu po zainstalowaniu. No i wszystko jest bardziej kolorowe. :D

Dostalem odpowiedz od autora CubicIDE. Napisal, ze ten update wyjatkowo wymaga malej dotacji, bo ikony w nowym AISS zostaly przygotowane specjalnie dla CubicIDE i trzeba to jakos docenic. Jednak jezeli ktos nie chce czy nie moze zrobic drobnej wplaty to moze pominac ten update, bo jest zupelnie nieistotny i spokojnie mozna sie bez niego objesc. :)
[#6] Re: Cubic IDE 1.10

@MDW, post #5

No i prawidlowo, komu by sie chcialo przesuwac ikonkami? Takie rzeczy to tylko dla prawidziwych owiec :P


Dodne: Oj, znowu jestem zaczepny. Przepraszam :P

Ostatnia edycja: 17.09.07 16:06:05
[#7] Re: Cubic IDE 1.10

@MDW, post #5

widać autor znalazł gdzieś Twoją wypowiedź:
http://web.archive.org/web/20050205112718/teleinfo.pb.bialystok.pl/~promcia/
numer 371 :P
[#8] Re: Cubic IDE 1.10

@Grzegorz Kraszewski, post #4

w morphedzie niestety nie ma możliwości zmiany koloru tła
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem