Komentowana treść: Alternative Party 2007
[#1] Re: Alternative Party 2007
To Hasselhoff ma jakiś zespół?
Zawsze myślałem, że to aktor.
[#2] Re: Alternative Party 2007
Wyobrażacie sobie Hasselhoffa śpiewającego "przebój" "Only Amiga", który krąży po youtube?
[#3] Re: Alternative Party 2007

@MinisterQ, post #2

niestety spiewal juz w latach 80'tych
[#4] Re: Alternative Party 2007
Hassi śpiewał, np. w "Nocnym Patrolu", Chuck Norris śpiewa tytułową do "Straźnika Polsatu", ale że Steven Seagal się tak na starość zmaścił i z hard łamacza kości, zrobił się śpiewakiem o miłości i w ogóle, to mnie to trochę "podłamuje" na duchu...
Co ta starość robi z ludźmi...

Wyobrażacie sobie Hasselhoffa śpiewającego "przebój" "Only Amiga", który krąży po youtube?

Ciężka sprawa, ale jakby to ubrał w klimaty "Baywatch", czyli prócz niego kilka ładnych ratowniczek, to byłoby całkiem przyjemnie i śmiesznie...w sam raz na party :D

Ostatnia edycja: 20.09.07 17:39:41
[#5] Re: Alternative Party 2007

@amigafan, post #1

Śpiewa. Nagrał z 15 albumów, a jego szlagier Looking for Freedom to chyba każdy słyszał.
[#6] Re: Alternative Party 2007
Loooool. :D
[#7] Re: Alternative Party 2007

@Dave, post #4

kilka ładnych ratowniczek


Mogą być takie?

http://img492.imageshack.us/img492/7568/amiga4eversmall2np.jpg

(To logo sojuszu Amiga 4 ever z OGame - Uni 15)
[#8] Re: Alternative Party 2007

@MikeN, post #7

Muszą być takie :D
[#9] Re: Alternative Party 2007

@Dave, post #4

ale że Steven Seagal się tak na starość zmaścił i z hard łamacza kości, zrobił się śpiewakiem o miłości i w ogóle, to mnie to trochę "podłamuje" na duchu...
Co ta starość robi z ludźmi...


Ciekawe rzeczy Dave wypisujesz... ile razy ogladam jego Irimi Nage, albo Kote Gaeshi to poprostu zaczynaja mnie bolec stawy... i tak mi nie dosc wyginania ich na treningach, a o rzutach nie wspominajac :P
[#10] Re: Alternative Party 2007

@Lokaty, post #9

Ciekawe rzeczy Dave wypisujesz...

To znaczy jakie ciekawe rzeczy?
Piszę, że zaczął z muzyką, wystarczy wejść na youtube(to o miłości jest napisane tak o) i dla mnie jest to...sam nawet nie wiem jak to określić. Nigdy nie wyobrażałem sobie jego jako śpiewającego i grającego, zwłaszcza jak pisałem wcześniej, że w filmach dla mnie był z niego killer i jako jedyny w kinie akcji jest fajterem z jajami, to znaczy nie patyczkuje się i obija/łamie/zabija. Filmy z innymi np. z Van Dammem mają każdy ten sam schemat, Jean dostaje, dostaje, dostaje i nagle olśnienie przypływ sił, słowa zza uszu swojego mistrza i inne górnolotne ceregiele, po czym wielki powrót do walki...

Co do Irimi Nage, albo Kote Gaeshi, to są to dla mnie nic nie znaczące terminy, bo nie uprawiam Aikido, itp. I szczerze powiedziawszy gubię się w twojej całej wypowiedzi

//...ile razy ogladam jego Irimi Nage, albo Kote Gaeshi to poprostu zaczynaja mnie bolec stawy...//

Rozumiem z tego, że są to bolesne chwyty zatem. No i właśnie, dlatego ciężko mi strawić, że Seagal, taki zabijaka filmowy, co mówić, dla mnie sztywniak z natury i pełen pychy, nagle rozkoszuje się w muzyce, kwiatach i pejzażach.
Po prostu dla mnie utrwalił się jako filmowy, to że w realu sobie robi co robi, jego sprawa, ale ja mam swoje odczucie i napisałem je w wcześniejszym poście.


Ostatnia edycja: 20.09.07 23:53:15
[#11] Re: Alternative Party 2007

@Dave, post #10

Dla uscislenia - IRIMI NAGE (znalazlem krotka forme, ale bedziesz wiedzial o co chodz - ciezko bylo znalezc dobre wykonanie bo duzo kupy nt. aikido jest na youtube) ---> http://pl.youtube.com/watch?v=rusf7kdq8WY
KOTE GAESHI (juz troche lepszy, w kilku formach) ---> http://pl.youtube.com/watch?v=yWwsz-17tSU&mode=related&search=

Ciekawe rzeczy to znaczy, ze nie wiedzialem o tym fakcie. Co do Seagala to faktycznie zgodze sie z Toba - moj instruktor mowi mi, ze on jako jeden z nielicznych praktykuje dobre klasycznego aikido (styli jest mnustwo... z czego wiekszosc to kupa...). Co do scen w filmach - brutalnosc z jego strony, wszechobecne lamania i trzaski kosci. Co tu wiecej pisac - wymiata nawet na zywo, ale chlop sie zestarzal i go na sentymenty wzielo. Co do technik (piszesz o bolesnosci) dobrze wykonane moga duze spustoszenie w organizmie przeciwnika wyrzadzic (np. dobre kote gaeshi, czyli wykreca nadgarstek na zewnatrz - jak to zrobimi dobrze delikwent do konca zycia bedzie pozbawiony naturalnej chwytnosci danej dloni, a jak taki trafi na prawdziwego aikidoke z technika to zalatwi mu jeszcze bark i lokiec w jednej technice - ale na to trzeba wielu lat... - stad tez sie wziely pady w aikido, dla naszego bezpieczenstwa poprostu).:)

PS.
A Ty Dave to ten sam Dave co scenujac muze robi/robil?

Ostatnia edycja: 21.09.07 11:11:17
[#12] Re: Alternative Party 2007

@Lokaty, post #11

A Ty Dave to ten sam Dave co scenujac muze robi/robil?

Jeśli chodzi ci o tego, który zrobił muzykę np. do dema Floppy, Papadeo 2, to ja nim nie jestem.
Na scenie nigdy mnie nie było, a moja muzyka, to wyłącznie gra na gitarze.

Ostatnia edycja: 21.09.07 11:38:27
[#13] Re: Alternative Party 2007
Hehe, zalamujecie mnie. Ja czekam na jakies opinie na temat tej nowej `amy` a wy tu...
To znaczy ze nie ma o czym, czy pozyjemy zobaczymy?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem