Komentowana treść: AmiGG 0.44.7
[#1] Re: AmiGG 0.44.7
Polska lokalizacja do programu będzie dostępna wkrótce. Jak mi się będzie chciało ją zrobić. ;)
[#2] Re: AmiGG 0.44.7

@MinisterQ, post #1

Leniu Ty. ;)
Dzięki za nowe AmiGG.
[#3] Re: AmiGG 0.44.7
!rulez AmiGG :)
[#4] Re: AmiGG 0.44.7

@MinisterQ, post #1

Ej ostatnio zainstalowalem gg 44.6 i mam pytanie. Jak wylaczyc animacje sloneczek w liscie kontaktow bo mnie ona strasznie wkurza?
[#5] Re: AmiGG 0.44.7

@Lorak, post #4

przegrać gify baz animacji
[#6] Re: AmiGG 0.44.7
wie ktos jak wylaczyc grupy? nie mam zamiaru uzywac a wkurza mnie ze to cos sie niepotrzebnie wyswietla na gorze rostera.
[#7] Re: AmiGG 0.44.7
Najważniejszy jest rozwój i wsparcie dla komunikatora - prywatne animozje oraz różnice poglądowe należy odłożyć na dalszy plan.


Brawa dla tych Panow :) OK
[#8] Re: AmiGG 0.44.7

@MinisterQ, post #1

Możesz podesłać zmiany do zrobienia.
[#9] Re: AmiGG 0.44.7

@Valwit, post #6

uruchomić 44.6 ?
btw. "q" dzięki za nową wersję.. choć jej jeszcze nie widziałem...
[#10] Re: AmiGG 0.44.7
P I E K N I E !
dzieki :)
[#11] Re: AmiGG 0.44.7

@Valwit, post #6

W obecnej wersji jest to niemożliwe.
[#12] Re: AmiGG 0.44.7

@szuler, post #7

Dokladnie. Tez bylem milo zaskoczony jak to przeczytalem OK A pozatym AmiGG jest swietne. Szkoda tylko ze nie da sie wysylac omnixowych smsow dluzszych niz kilkadziesiat znakow (AmiGG nie dzieli dlugiego smsa na czesci). MinisterQ: czy planujesz moze poprawe tego faktu? Jak chcesz udostepnie Ci moje konto Omnix do testow jesli nie masz telefonu w Erze :D
[#13] Re: AmiGG 0.44.7

@MinisterQ, post #1

W imieniu mniejszości rzondam wersji AGG na Vistę! OK
[#14] Re: AmiGG 0.44.7
Uuu... Nie działa wogóle. Zwis zaraz po połączeniu.
Jak wyłączę Genesisa to się odpali i prawie działa (prawie, bo okienko listy kontaktów jest puste, a suwak tyci - suwanie nic nie daje).
Ustawiłem preferencje, zapis, włączyłen net, próba połączenia (ignorując puste okno) - mrożonka.
Kolejne odpalenia i resety - to samo.
Downgrade... szkoda.
[#15] Re: AmiGG 0.44.7

@Mario, post #14

Odpal MuForce, odpal Sashimi z cli, np.
run >nil: c:sashimi > HD:plik_log
Ustaw w ikonce AmiGG na DEBUG.
Odpal AmiGG. Wyslij plik_log do MiniQ.


W przeciwnym razie podobne efekty moga byc takze w nowszych wersjach AmiGG. Bez pliku log, MiniQ nic nie poradzi na twoj problem i... ;)
[#16] Re: AmiGG 0.44.7

@Andrzej Drozd, post #15

Aha. MuForce odpal w taki sposob:

C:Run NIL: C:MuForce SHOWPC STACKCHECK AREGCHECK DREGCHECK DISPC DATESTAMP LED=0 RAWIO CAPTURESUPER BUFFERSIZE=256000 INTRO="*NMuForce:" DISABLEBEL
[#17] Re: AmiGG 0.44.7

@Andrzej Drozd, post #16

Ja myślę, że jakiś poradnik "jak wysyłać debugi" powinien na PPA być, bo programiści ryczą po userach, że logów nie ma, a user może nie umieć loga zrobić.
[#18] Re: AmiGG 0.44.7

@Andrzej Drozd, post #16

Pisz do PPA FAQ!
[#19] Re: AmiGG 0.44.7

@Andrzej Drozd, post #15

Już bym to zrobił, ale aktualnie nie mam czasu się tym zająć.
Obstawiam możliwość istnienia konfliktu najnowszej wersji AmiGG i czcionek wygładzanych AfaOSem. Czy było to testowane?
[#20] Re: AmiGG 0.44.7

@Mario, post #19

Nie używam afaosu u siebie. Składniki tego pakietu lubiały hitować same z siebie, więc...

Aczkolwiek jeśli będę mieć czas, to przetestuję.
Używasz MUI czy Zune?
[#21] Re: AmiGG 0.44.7

@MinisterQ, post #20

MUI
[#22] Re: AmiGG 0.44.7
Cóż za pech że AmiGG jest już tylko żywym trupem ;)
[#23] Re: AmiGG 0.44.7
Po requesterach z tekstem "spieprzaj dziadu" ponowna współpraca.
Cóż za szlachetność serca (zwłaszcza ze strony tak miło portaktowanych użytkowników AOS4).
Zobaczymy ile to przetrwa.

Ostatnia edycja: 26.09.07 19:28:48
[#24] Re: AmiGG 0.44.7

@amigafan, post #23

im wiecej takiego gledzenia tym krocej zapewne.
[#25] Re: AmiGG 0.44.7

@amigafan, post #23

A nie zauważyłeś, że szlachetność musiała być obopólna ?
Poza tym, obie strony traktują się w taki sam sposób (jest akcja to musi być reakcja)...
Miłe jest to, iż udaje się pokonać tzw. bariery i robić coś wspólnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem