Komentowana treść: Minimig 1.1 PCB w sprzedaży
[#31] Re: Minimig 1.1 PCB w sprzedaży

@Dzban, post #30

Trzymam kciuki za powodzenie całego projektu. Jakby Ci się udało byłbyś pierwszym w Polsce posiadaczem MiniMig OK
[#32] Re: Minimig 1.1 PCB w sprzedaży

@hakonwpz, post #25

A to Kamami ma Spartana3 400-kę ?

Wygląda na to, że w Polsce wcale nie da się go kupić. W ofercie TME jest Xc3s400 ale w mniejszej obudowie...
[#33] Re: Minimig 1.1 PCB w sprzedaży

@konrad_0x42, post #32

XC3S500E-4PQG208C jest 500k kosztuje około 150zł w Kamami 400 nie mają na stanie ale piszą że można zamówić więc może by ściągnęli tak czy inaczej około 100zł będzie trzeba wydać. FPGA w minimig zajmuje 82% 400k więc jak kupię 500 to jeszcze zostanie na dodatki w kodzie.
[#34] Re: Minimig 1.1 PCB w sprzedaży

@Dzban, post #33

ten 500 to jest wersja 3E, 400 zastosowany w minimig to wersja 3 - czy przypadkiem te różnice nie stanowią dodatkowego problemu?
zdaje się, że róznią się nie tylko obecnościa literki E ;) ... np. E mają więcej user I/O - podejrzewam, że związane jest to z innym obłożeniem sygnałów w 208 nóżkowej obudowie

Ostatnia edycja: 26.09.07 19:20:21
[#35] Re: Minimig 1.1 PCB w sprzedaży

@wali7, post #34

sądze że nie są to duże różnice a w minimig wykorzystano obudowę 208 pinów bo sam policzyłem ze zdjęcia. Więcej pamięci może się przydać.
Na razie czekam na płytkę. Z początkiem października zacznę kupować części bo na razie średnio z kasą jestem. Dam znać jak będą jakieś postępy.
[#36] Re: Minimig 1.1 PCB w sprzedaży

@Dzban, post #35

czekamy ..wtedy mozna by bylo jakos hurtem grupowo kupic elementy to i moze by taniej wyszlo sporo :)
[#37] Re: Minimig 1.1 PCB w sprzedaży

@Dzban, post #33

A sprawdzałeś czy pinout jest taki sam jak XC3S400 PQ208 ? Albo czy zasilania są takie same ?

Bo w to, że bitstream pasuje - to już nie uwierzę ;)
[#38] Re: Minimig 1.1 PCB w sprzedaży

@konrad_0x42, post #37

dokładnie o tym pisałem... chociażby z faktu innej ilości user i/o wynika, że pinout powinien być inny
innymi słowy - dla tak skomplikowanego projektu jak minimig trzeba poszukać DOKŁADNIE takich elementów jak w specyfikacji... bo pewnie ten Spartan3E da się wykorzystać, ale dla takiego laika w temacie jak np. ja, nie jest to takie proste
[#39] Re: Minimig 1.1 PCB w sprzedaży

@wali7, post #38

Mam już płytkę przyszła dzisiaj. :D
[#40] Re: Minimig 1.1 PCB w sprzedaży

@Dzban, post #39

czekamy na raport z reszty kompletowania elementow :D
[#41] Re: Minimig 1.1 PCB w sprzedaży
Nowa seria na eBay - http://search.ebay.co.uk/_W0QQsassZnusim1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem